Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sigara karşıtı afiş

Benzer konular

ahmetbarin

🏆Pro Tasarımcı🏆
Emeğinize sağlık. Fakat ben ortada bir uğraş emek çok fazla göremiyorum. Resimler alınmış yerleştirilmiş sadece.

escoder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ortaya en guzelınden bıraz daha buyukce bı resım ve etrafına sagına soluna ustune ve altına sloganlar bence daha hos olurdu

Sülojean

🌱Yeni Üye🌱
Emeğine sağlık ama gerçekten pek fazla ugrasmamışsınız :)

gizli

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.nanorator.com
Elinize sağlık güzel bir anlatım olmuş başarınızın devamını dilerim.

BurakEmre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için teşekkür ederim :)

xcalibur35

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkür ve beğenilerini dile getiren arkadaşlara!

Ortada olmayan bir tasarımın neyini beğendiğinizi öğrenebilirmiyim?. Bu sitede tasarım ve çalışmasını yayınlıyan arkadaşlara yapılan yorumlar grafikerin kendini geliştirmesi, eksiklikleri tamamlaması yada daha iyi fikirler vererek daha iyi çalışmalar yayınlaması açısından etkili olacaktır.

Siz bu çalışmaya bakınca ortada bir tasarıımı görüyorsunuz yoksa Sigara karşıtı resim arşivimi.

Bana göre bu çalışmadaki resimler, orjinal halleri paylaşılıp başlığıda sigara karşıtı resimler olarak değişirse bir arkadaş belkide bir çalışmasında görsel olarak kullanabilir.

Tasarımı yapan arkadaşa, bu tasarımı bir kopya alarak sadece ortada bir görsel kullanıp başlığına üzerine bırak ve eski yaptığın ile yeni yaptığını bir karşılaştır ona göre sonucu kendin değerlendir. Çok resim kullanıp çok yazı eklemekle tasarımlar mükemmel hale gelmiyor.

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
( xcalibur35 ) Söylediklerinize katılıyorum

Burada hiç bir emek yok ki bu resimleri tek bi siteden indirilmiş ve bi sayfaya toplanmış

grafike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Şimdi bu görseli yükleyen arkadaş hangi amaçla yüklemiş ona bakmak lazım.

Eğerki insanları uyarmak adına böyle bir görsel yüklediyse teşekkür etmek lazım.
Yok ben böyle bir tasarım yaptım, iyi veya kötü bir yorum istiyorum derse özür dilerim ama olmamış, bunlar zaten başka bir arkadaş tarafından tasarlanmış onu tebrik etmek lazım.

Saygılarımla.

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
biraz kolaj çalışması gibi olmuş. iyi çalışmalar.

BurakEmre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kullandığım resimler bana ait demedim ki ;)

Okulda verilen bir ödevdi sigara karşıtı afiş ve bende bunu çeşitli yerlerden topladığım resimlerler bir afiş haline getirdim.Olay budur ne kadar büyüttünüz :S

Baskıcı_16

🌱Yeni Üye🌱
bu tasarıma girmiyor mu şimdi anlamadım :) hazır fotoları yada backgroundu alıp bişi hazırlamak tasarım mı oluyor çözemedim :)

nazmi_71

🌱Yeni Üye🌱
sadece resimler var burada.. kendinizden birşey katmadan tasarım mı diyorsunuz buna..

Grafi_qirll...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
az da olsa ortada bir emek var ve bence yeterince anlaşılır olmuş...emeğinize sağlık