Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sigara paketi ve kütablası çalışması

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar kendimce bir çalışma yaptım.biliyorum bazı eksiklikler var şöle bi kabaca söleyin fakat hakaret etmeyin."burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez"anlayan anlamıstır zaten...

Benzer konular

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
( burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez:devil: )

ÇOK BAŞARILI BİR ÇALIŞMA. SADECE KÜLTABLASINA BİRAZ DAHA DERİNLİK KATARSAN TAMAMDIR. ELİNE SAĞLIK!

Birşey gözümden kaçmış. paketin ölçülendirmesi biraz tuhaf olmuş tek kusur bu sanırım. o kadar da olsun azcık:)

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar kendimce bir çalışma yaptım.biliyorum bazı eksiklikler var şöle bi kabaca söleyin fakat hakaret etmeyin."burda paylaşım yapıoruz paylaşımlar basit ise bu bzim becerimizi göstermez"anlayan anlamıstır zaten...

şimdi bu sözden sonra nası yorum yapıcam bilmiyorum ama ben gördügümü söleyim :angel:
kutunun üst kapagın arka kısmı fazla yukkarıda olmuş sanırım ve genişlik olarak biraz abartı var birazdaha dar olsa daha hoş durur diye düşünüyorum kolay gelsin

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
orum dediğin böle olur işte bazı arkadaşlar konunun kalitesine göre bilgi kişiyi o kdr bildiğini tasdiklioda o bakmdan.yaa kendm birraz tasarım yapım dedim uzun zmndır yapmıodum.kafam bulanık biraz o yuzden eet dedikleriniz doru orlar kalmış :) teşekr ederim kafamın boş gusel oldguu zmn yapıacam..bugun çok ugrastım bununla kafayı yoranda zten nasıl bir tasarım yapacak olmam. :) iki arkadaşımadan teşekur ederim yorumlar için..

Erayy001

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Küllük ve Gölgesi Hariç Diğerleri göze Hoş Geliyor..

Yinede Başarılı :)