Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sigaranın Faydaları

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
aç karna tuzlu domatesi yedin sonra kahvaltı nasıl yapacaksın arakadaşım :D sigara içmeyelim diye açmı duracaz :D

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
yede bir kilomu ye diyoruz bir tane domatesten ne ıkar günde 3 paket sigaranın altına:)

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
yede bir kilomu ye diyoruz bir tane domatesten ne çıkar günde 3 paket sigaranın altına:)

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
:D yok ben 1 paket içiyorum :D

allykohl

🌱Yeni Üye🌱
ya boş versene ne olacak sonumuz zaten obur taraf ha şimdi ha sonra ..............çekkkkkkkkkkkkkkk allah çektirmesin...............

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
Paylasım için tsk ler :D mesajlar cuk oturmus yerine :D
:D bizim kuzende bırakmıstı bi ara sigaraya ve güzel bi kız görmüs baya hosuna falan gitmis neyse izliyo tabi bu kızı. sonra kız sigara yakıo :D:D:D:D içerken bakıyo hala o kadar güzel içiyorduki canım çekti gittim paket aldım içtim dedi hala içiyor :D:D:D
birde lafı var canımın istediklerini yapamayıp 10 yıl yasıcama canımın istediklerini yapar keyf sürer 5 yıl yasarım ondan iyi :D içen ölüyoda içmeyen ölmüyor mu yak anasını satıyım der sürekli :D:D:D:D Dumanı bile boğmaya yetior aslında :S iğrenç bise :D

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
rica ederim arkadaşlar... :D

ByELİTE

🌟Usta Tasarımcı🌟
Güzel paylaşım...eline sağlık..... Sigara satşı dursun kafama sıkarım :D :)

d3niz

UI Pilot
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.d3niz.com
Ben sigara kullanmıyorum. Sigara bayağı yararlıymış. Şimdi başlamalı mıyım? :D Nasıl başlayabilirim ? Bu konuyu şikayet edeceğim. Sigaraya teşvik resmen. :D:D

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende içiyorum ama okuyunca bırakmayı tekrar dusundum ama vazgeçtim yaktım gene bir tane :D

tüh ya çok zararlıymış ne yapıyormuşum kendime ben böyle.. dedikten sonra " bak kederlendim şimdi. neyse yakim bi tane daha" :)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok önemli bir faydası daha var.Dargınları barıştırır.:)

Nihat BAYSAL

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sigara ile ilgili yaşanmış Komik olaylar.

Bu anlatacağım olaylar birebir yaşanmıştır.Bizim Elazığ'da yaşanmış birinci olay şöyle;

Bir grup insan inşaatta çalışıyorlar.derken bir müdet mola veriliyor.İşçiler başlıyor sigaralarını yakmaya.Aralarında bir tanesi var o hayatında hiç sigara içmemiş.Bir müdet dinlendikten sonra duvarcı ustası sigara içmeyen işçiye seslenip hadi gel şu harç kurumadan duvarı örmeye başlayalım demiş.
İşçi ustasına dönüp usta yeni oturduk hem madem beraber oturduk beraber kalkalım demiş.Ustası da onlar sigara içiyorlar,sigaralarını bitirsinler onlarda kalkar demiş.Bunu üzerine hiç sigara içmeyen işçi dayanamayıp,Yaw şu parayı alın da bana da bi paket sigara alın gelin.Ben de bundan sonra sigaraya başlayacam:rofl:

Bir diğer olay da şöyle:

Birbiriyle küs olana iki köylü dağda odun kesiyorlar.Birinin sigarası bitmiş.Sağına bakmış kimse yok soluna bakmış kimse yok.Derken yukarılardan birisinin balta sesini duymuş.O yöne doğru gidince bir bakmış ki küs olduğu köylüsü sigarayı tüttüre tüttüre çalışıyor.Adam sigarasızlıktan öyle bir bunalmış ki ne yapacağını şaşırmış.Arada küslük olmasa direkt isteyecek ama küsler.En sonunda dayanamayıp sağına soluna bakarak şöyle demiş yahu kimse yokmu şuna söyleyinde şu kütüğün üzerine bir sigara bıraksın.Diğer köylü de sigarayı kütüğün üzerine bırakıp şuna söyleyin sigarayı alsın.Bir müdet sonra bu olay üzerine gülüşüp barışmışlar.

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
euehuehe paylaşım için teşekkürler nihat abi :D

sevgisel

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş sigara içmiyorum ama içen arkadaşlarım var bu yazıyı dükkanımın görünen en iyi yerine asacağım teşekkür ederim.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
Sigaranın ilk popüler olduğu yıllarda doktor tarafından tavsiye edildiğini ekleyeyim dedim.
anektod olsun.

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
19 Temmuz'da bırakıyorum ben zaten:)