Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

simitçi gelmeyince

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
simitistnu4.jpg

brosurde anlatildigi gibi simitçi gelmeyince bende böyle bisey yaptim ve hadi yapmisken arkadaslarimin da görüslerine sunayim dedim.

Benzer konular Forum Tarih
S Edebiyat 0 3K
niLqün.672 Fotoğraf - Resim 2 4K

Benzer konular

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ya güldürdün beni...gelmeyen simitçiye tasarım...eline sağlık ne denir başka...paylaştığın için teşekkürler...bunu görünce gözleri yaşaracak eminim...:rofl::rofl::rofl:

sR-graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hehee reklamın iisi kötüsü olmaz derlerya:D seviyorum böle mesleğinle konuşmayı yaa eline espri anlayışına sağlık;)

derya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Şuan simitle kahvaltı yapıyordum ilgimi çekti fikir ve tasarıma bişey demiycem ama:angel: O simit değil sanki haşhaşlı halka gibi duruyor:rofl:

otytaner

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rahat kafayla yapılan işlerin güzelliği. Çok hoş.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şuan simitle kahvaltı yapıyordum ilgimi çekti fikir ve tasarıma bişey demiycem ama:angel: O simit değil sanki haşhaşlı halka gibi duruyor:rofl:

evet gerçek simit degil ama o anda buldugum en uygun resim buydu. kafamda daha güzel bi tasarim vardi ama fantezi olsun diye yapian bi çalismada çok ta üstünde durmadim. malum tasarimdan simitcinin bile haberi yok

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
harika fikir çok güzell ya farkında mısın "ve başarıdık" ş harfi aynı fontu değil

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
süper olmuş... simitciye dokunacak ilk simiti sana getirir bundan sonra....

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Simit gerçekten de pek olmamış. :)

Fakat simirçi gelmeyince... Simit kullanmana bile gerek yoktu aslında. Simitçi gelmeyince ortalıkta simitte olmaz.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
güzel fikir.. teknık olarak font kalabalıgı ama olsun.. yaratıcılık ve meslek ile dillendirmek kendını guzel birşey..

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Simit gerçekten de pek olmamış. :)

Fakat simirçi gelmeyince... Simit kullanmana bile gerek yoktu aslında. Simitçi gelmeyince ortalıkta simitte olmaz.

simit görseli icin haklisin, ama simit diye bisey var, bencede simit i (her ne kadar simit e benzemese de) kullanmasam olmazdi bence.

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güldüm öğlen öğlen. Bir yandanda kıskandım neden derseniz. Gelmeyen simitçiye bile tasarım yapabilecek boş zamanınız var. Ne yazıkki benim çoğu zaman başımı kaşıyacak vaktim olmuyor. Ama bu arada işinizi seviyor olmalısınız. boşzamanınızda bile bu işe gönül verip gelmeyen simitçiye bile :)))))) tasarım yapabildiğinize göre. Neyse gelelim işe :) Hoş ve esprili bi çalışma olmuş. tabii tasarımınızda hatalar mevcut. (simitin simete benzememesi, yazıların karışık olması doğru şeylerin vurgulanmasında problemler olması vb.) Ama böyle bi çalışma için bu hatalardan bahsetmek saçma olur sanırım. Tasarımlarınızın devamını dilerim.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben olsam simit susamlarını kullanırdım. O yüzden simit olmasada olur maksadı ile... Ya da bol miktarda simit susamı ve ısırılmış küçük bir parça simit.

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben olsam simit susamlarını kullanırdım. O yüzden simit olmasada olur maksadı ile... Ya da bol miktarda simit susamı ve ısırılmış küçük bir parça simit.

evet haklisin tasarimin sonu yok sonuçta hayal gücünün daha dogrusu, size cevap olarak yazdigim bu msj araciligi ile gelmeyen simitciye yaptigim tasarimim icin olumlu olumsuz elestiri yapan tüm arkadaslarima tesekkür ederim en son scarlet arkadasimin msj inda yola cikarak bazi arkadaslariminda gülümsemesine sebep olmusun ki bu beni ayrica mutlu etti. stresli isininizin arasinda sizleri tebessüm ettirebildiysem ne mutlu bana, hayal gücünüz hep acik olsun...

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
taze taze olsada yesek. :( tasarım güzel olmuş eline sağlık...