Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şirin Aquapark 3 kırımlı broşür

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
irinv.jpg

Benzer konular

bosnia

🏅Acemi Tasarımcı🏅
daha ne olsun, bence gayet güzel.
ilk sayfadaki fotoğraf (markanın altındaki) daha büyük olsa daha da güzel olur.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
hocam güzel olmus fakat floral vektörleri sadelestirmeni tavsiye ederim naçizane

Mukadderat

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Düğün, nişan, nikah vs. yazıları daha okunaklı olabilir.

tükenmezkalem'e katılıyorum biraz sadeleşmeli. Zemin çok kalabalık, diğer çizimler fazla göz yoruyor. Kolay gelsin.

Haa bir de arka sayfaları nasıl olacak?

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
Su, eğlence, gibi şeylerin siyah renkle ne alakası var anlayamadım daha cok baharı ve yazı simgeleyen mavi tonları kullansaydın daha güzel olurdu siyah zaten resmiyeti simgeler oysa tasarımın içeriği su eve eğlence yeri çok zıt durumlar fotoların dizilişi de hoş değil yapıştırma gibi duruyor tasarımla bütünlük sağlanamamış başka tasarımcı arkadaşların yaptıkları çalışmaları incele derim kolay gelsin

uzfeyzi

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.byajas.com
arka fondaki floral deseni sadeleştirmelisiniz. başarılı bir çalışma.

GrapikselDesign

🌟Usta Tasarımcı🌟
Su, eğlence, gibi şeylerin siyah renkle ne alakası var anlayamadım daha cok baharı ve yazı simgeleyen mavi tonları kullansaydın daha güzel olurdu siyah zaten resmiyeti simgeler oysa tasarımın içeriği su eve eğlence yeri çok zıt durumlar fotoların dizilişi de hoş değil yapıştırma gibi duruyor tasarımla bütünlük sağlanamamış başka tasarımcı arkadaşların yaptıkları çalışmaları incele derim kolay gelsin

aquaparkı öne çıkarmadık öne çıkan şık sade bir düğün nikah davet falandı böyle resmi olmasını müşterimiz istedi yoksa mavinin tonları olurdu tabi ki. teşekkürler.