Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitem için yapmış olduğum tasarımda sizlerinde fikirlerini almak istiyorum

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba. Sitem için yapmış olduğum tasarımda sizlerinde fikirlerini almak istiyorum. Profesyonel bir tasarımcı değilimdir. Fakat zevkime güvenirim. İconlar ve site logosu hariç, tasarımlar bana aittir. Eksiklerim vardır elbet. Sizlerin yorumlarını almak istiyorum.

taslak4copy.jpg

hsamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gayet başarılı. Fakat bence arkaplanı beyaz yapmalısın. Sitenin geneli açık renk arkaplanın renkli olmasından ziyade beyaz olması daha iyi bence. Logon renkler açısından bir sorun yaratmasada ışık olarak biraz sorun yaratıyor gibi. Tasarımın geneline bakarsak buralarda gördüğüm en iyi tasarımlardan bir tanesi.

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle teşekkür ederim. Fakat arka planın beyaz olması tam ters bir durum olur. Çünkü dediğiniz gibi hep açık tonlar kullanılmış. Arka planda açık olursa eğer tam bir renk karmaşası oluşur. İlginiz için teşekkür ederim.

hsamet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle teşekkür ederim. Fakat arka planın beyaz olması tam ters bir durum olur. Çünkü dediğiniz gibi hep açık tonlar kullanılmış. Arka planda açık olursa eğer tam bir renk karmaşası oluşur. İlginiz için teşekkür ederim.

Zaten arkaplanı beyaz yapıp site hatlarını belli edersen bence problem yaşamazsın.

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Menüdeki font karakterlerini biraz ufaltsanız ? Renkler güzel olmuş

Gel de bunu html ye dök :)

A.Volkan ÖZER

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet kolay bir html css dökümü var neden öyle dediniz?

Rounded box ların köşeleri iç tarafta ki çerçevelerin köşelerini aşıyor kesmesi uzun iş. kesseniz bile divlere yerleştirmesi uzun iş yerleştirseniz bile bi grid standardına tam oturmaz. dolayısıyla w3 standartlarının dışında kalır ve can sıkıcı olur tabi önce kesmek lazım bir hal çaresine bakılır...

Web tasarımı grafik tasarımına benzemez orda belli bir düzenin olması gerekli ki uygulamanın tam olarak mukavemetinin sağlanması lazım. sonradan eklenecek uygulamaların şemayı karman çorman hale sokmaması lazım.. Kolay demek dile kolay...

Golge-2

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rounded box ların köşeleri iç tarafta ki çerçevelerin köşelerini aşıyor kesmesi uzun iş. kesseniz bile divlere yerleştirmesi uzun iş yerleştirseniz bile bi grid standardına tam oturmaz. dolayısıyla w3 standartlarının dışında kalır ve can sıkıcı olur tabi önce kesmek lazım bir hal çaresine bakılır...

Web tasarımı grafik tasarımına benzemez orda belli bir düzenin olması gerekli ki uygulamanın tam olarak mukavemetinin sağlanması lazım. sonradan eklenecek uygulamaların şemayı karman çorman hale sokmaması lazım.. Kolay demek dile kolay...

hataman haklı. Zor bişey değil bunu html ve css ile kodlamak. Webmasterların yapabileceği en kolay işlerden biridir. Ki zaten kodlamayı neredeyse bitirdim.