Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sitemizin bilgilerini başka siteler de kullanıyor

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Şok oldum aslında :surprised:
Artpro ile ilgili bilgiler arıyordum google'da birde baktım X bir site 2 adet konuya sahip bir Ambalaj kısmı açılmış.........
Ve o iki adet konudan birisi tamamen bana ait, diğeride başka bir arkadaşımıza
Aslında grafikerler.net olarak takip ediliyor oluşumuz güzel ama........
Yinede şaşırdım bayağı

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Evet böyle olaylar hem üzücü hem şaşırtıcı bir yandanda sevindirici. Bunların önüne geçmek için lütfen logomuzu anlatımlarınızdaki görsellerin üstüne atın.

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Evet bundan sonra bu konuya özen göstereceğime emin olabilirsiniz :smile:

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Herzaman ortaya kaliteli,anlaşılır ve başarılı bir şeyler koyan şeyler kopya edilir ya da tekrarlanır düşüncesiyle bende bir yandan seviniyor diğer taraftan insanların emeklerinin,uğraşlarının sömürülmesine de kızıyorum.Sonuçta iyi bir şey yapan her kim olursa olsun karşılığını bir şekilde alıyor düşüncesindeyim.Umarım 79.989 üye sayısı(şimdilik:) ) da bunun bir göstergesi olacaktır hem bugün hem yarın için.
Kolay gelsin.

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
bende geçen burda paylaştığım resimleri başka bi sitede ön izlemesinden konu başlığına benim yazdığım nota kadar aynısının paylaşımını gördüm ve şaşırdım. ya tamam burdan indirdin bari anladık ama bari orda paylaşırken biraz değişiklik yapta anlaşılmasın:)
bite bunu yapan site yöneticisi bende siteye üye oldum konuya Grafikerler.net/Wolphin 'den alıntırır diye not düştüm:D
baktım hemen silmişler mesajı:)

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
güzel birşey Gökhan tekin' inde dediği gibi logomuzu görsel anlatımların üstüne koyarsak sorun olmaz

contess

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Logomuz da çözüm değil ki geçen günlerde x bir sitede brush tanıtım resmi üstünde de grafikerler.net logosu ne güldüm yav :)