Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sıvı deterjan çalışması / clear water

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
wDgJ8.jpg

clear water 750 ml. sıvı deterjan çalışması......

Son düzenleme:

Benzer konular

pinkniknik

🌱Yeni Üye🌱
temizlik malzemelerinde temizliğin rengi genelde beyaz kullanılır.bunlar şeker gibi çok tatlı olmuş:)

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben beğendim, temiz ve amaca uygun olmuş Sadece gözüme takılan "BULAŞIK DETERJANI" font ve rengi. ALternatif denenebilirdi belki.

Ellerine sağlık.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben beğendim, temiz ve amaca uygun olmuş Sadece gözüme takılan "BULAŞIK DETERJANI" font ve rengi. ALternatif denenebilirdi belki.

Ellerine sağlık.

Evet Erkan haklısın ama maalesef olmadı, senin de muhakkak başına gelmiştir,

tasarımcı ne yapsın :)
bir yere kadar ısrar edebildim, sonrasında istenildiği için böyle kalması konusunda ben ikna olmak zorunda kaldım :)
(fazlada konuşmamam gerek, belki kulaklarına gider :))

siyahpusula

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
limonlu, portakallı, elmalı yazan yerlerdeki banner kuşaklar meyveleri sarsaydı ve meyvelerin üzerinde daha fresh durmalarına neden olacak damlacıklar olsaydı diye düşündüm ben.
tamda yakınlaştıramadım aslında ayrıntılarını pek yakalayamadım. fakat ben yeşil ışığı yakalamış gibi oldum:))) elinize sağlık

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
limonlu, portakallı, elmalı yazan yerlerdeki banner kuşaklar meyveleri sarsaydı ve meyvelerin üzerinde daha fresh durmalarına neden olacak damlacıklar olsaydı diye düşündüm ben.
tamda yakınlaştıramadım aslında ayrıntılarını pek yakalayamadım. fakat ben yeşil ışığı yakalamış gibi oldum:))) elinize sağlık

yorumunuz için teşekkürler...

belirtmek isterim freshlik konusunda ki tavsiyelerinizi bir içecek ambalajı tasarlarken uygulayabilirim :)

Son düzenleme:

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Bence gayet güzel olmuş. Kuşağın meyveleri sarma fikrine de katılmıyorum. Çalışmayı bozabilir.

Emeğine sağlık.:)

babushka1

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
olmuş hemde 10 numara,en iyisinden bir çalışma

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
"bulaşık deterjanı" yeşil zeminde kaybolmuş, daha kontrast bir renk uygulansa iyi olur. ürünler limonlu, portakallı ve elmalı ibarelerinin olduğu kuşak renkleri ürün içindeki renklerden yapılabilirdi. iyi çalışmalar

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
temiz bir çalışa ellerine ve emeğine sağlık. sadece bulaşık deterjanı ibaresinin fontu ve rengi ile biraz daha oynayabilirsin. ama olmasa da kimse birşey demez. fakat güzel bi çalışma olduğu için o kısmı da değiştirerek mükemmeli yakalayabilirsin.

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
"bulaşık deterjanı" yeşil zeminde kaybolmuş, daha kontrast bir renk uygulansa iyi olur. ürünler limonlu, portakallı ve elmalı ibarelerinin olduğu kuşak renkleri ürün içindeki renklerden yapılabilirdi. iyi çalışmalar

teşekkür ederim yorumunuz için...

Murat VARDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
temiz bir çalışa ellerine ve emeğine sağlık. sadece bulaşık deterjanı ibaresinin fontu ve rengi ile biraz daha oynayabilirsin. ama olmasa da kimse birşey demez. fakat güzel bi çalışma olduğu için o kısmı da değiştirerek mükemmeli yakalayabilirsin.

teşekkürler yorumunuz için, bazen tasarımcıyı aşan durumlar olur " müşteri diretmesi " dir bunun adı !
benim de bu işte en büyük sıkıntım, yeni kurumsallaşan bir firmanın, sesimi duymaması...