Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizce ¿ ( İpekböceği Çocuk Yuvası )

ipekbocegi1

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar. AAA logo programında kendi yaptığım logoyu görüşlerinize sunuyorum. Amatör bile olmayan logom için eleştirilerinizi bekliyorum lütfen...

logonc.jpg

Son düzenleme:

ipekbocegi1

🌱Yeni Üye🌱
AA logo programı derken içinde hazır şekilleri bulunan benim gibi acemilere hitab eden bir program.

Umarım açarmısınız derken doğru anlamışımdır.
Buda ekran görüntüsü...

aaafc.png

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Açıklarmısınız demek istemiştim ama görmek daha iyi oldu, ipekböceğini sizmi çizdiniz, ortadaki ipekböceği çizimin ters koymayı çok iyi düşünmüşsünüz tebrik ederim, tam çocuklara göre olmuş nasıl derler "muzurca"

Son düzenleme:

ipekbocegi1

🌱Yeni Üye🌱
Evet içindeki hazır halka şekillerinden vs... tek tek koyarak oluşturmaya çalıştım ama göz yapısı falan hoş olmadı biraz.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet içindeki hazır halka şekillerinden vs... tek tek koyarak oluşturmaya çalıştım ama göz yapısı falan hoş olmadı biraz.

Kaşlara gerek yokmuş sanki çok ayrıntıya girmişsiniz strokları atarsanız karışıklık gider gibime geliyor

ipekbocegi1

🌱Yeni Üye🌱
Dediğim gibi ben acemi bile sayılmam... Strok derken açarsanız sevinirim.

cngzdhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
İyi geceler kolay gelsin

ipekbocei.jpg

https://rapidshare.com/files/430719001/ipekboceae_i.FH11

anlatmak istediğim bunlara banzer bişeydi. yanlış anlamayın eğer böyle bir çocuk yuvası var ise faydam olsun isterim, sırf yakında Allah İzin verirse, baba olacağım için ve çocukları cok sevdiğim için , eğer yaptığım çalışmayı beğendiyseniz ve kullanmak isterseniz verdiğim linkten freehand formatında çalışmayı indirebilirsiniz (linke tıkladığınızda rapıtde premium hesabınız yoksa no deyin, slowdowland ı seçin geri sayım bitene kadar bekleyin ve downland edin)
Saygılar,,

Son düzenleme:

aybala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence çalışmanın fikri ve ordaki tırtıllar falan güzel olmus ancak font dan kaynaklanan bır sorun var sanırım font u ve rengi değiştirip atarsan daha iyi olucak sanırım. Eline sağlık

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu çalışman hoş ama alternatif olarak bir çalışma daha ekleyebilirsin ki benim aklıma gelen ö harfini bir ipek böceği kafası yapmak. Mümkün ise öyle bir alternatif de denemeni tavsiye ederim.