Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sizin tepkiniz ne olurdu?

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
Herhangi bir fatura işlemi için sıraya girdiniz, saatler sonra sıranın size yaklaştığını farkedip tam sevinirken
sonradan gelen bir uyanık sizin önünüze geçti.:D sizin tepkiniz ne olurdu?

Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim."

Neoklasik tepki: "Şeker kardeşiim sıraya geçiver."

Realist tepki: "Sıra var."

Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?"

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."

Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da..."

Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!"

Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..."

Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek."

Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."

Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."

Kantçı tepki: "Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur."

Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek."

İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor."

Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."

Alıntıdır

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" :rolleyes:

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!:punch:" :D bu tepkiyi içimden, sessizce kesin verirdim :anlamsiz:

sesli olarak da ruh halime göre,

yada

Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz."

badreal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben aynen: usta sıro vordır görmiymisen dirdim :D:D:D:D:D

C3ng0

👑Efsanevi Grafiker👑
tepki vermezdim :D o kendisinin ayıbıdır muhatap olmaya bile değmez konusmaya hatta bakmaya bile gerek duymam :D:D:D... eğer ki sonradan gelip birinin önüne gececek kadar cüretkarsa siz laf söyleseniz bile anlamaz :D:D:D:D birsey ifade etmez

ben hangisindenim aceba:D:D:D:D:D:D:D

Son düzenleme:

parabyters

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..." :)

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Romantik tepki, Hanımefendi galiba sırayı görmediniz?

hanımlar kusura bakmasınlar ama ben hep bu sıra harici sıkıntıları bayanlarda denk geldim, belki de benim şanssızlığım. Bay olsa üşenmeden sıranın sonuna kadar eşlik ederdim.

med_cezir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Herhangi bir fatura işlemi için sıraya girdiniz, saatler sonra sıranın size yaklaştığını farkedip tam sevinirken
sonradan gelen bir uyanık sizin önünüze geçti.:D sizin tepkiniz ne olurdu?

Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?"

Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa'da..."

Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!"
Komik tepkiler:D:D:D

Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..."
Uzlaşmacı tepkiye karşı tepkim:Yok yav,biz burda neciyiz?
Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyamet mi kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür."
Kaderci tepkiye karşı tepkim:Haklısın kardeş ama haksızlığa tahammül edemiyorum,herkes sırasını bilsin.
Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir."
Felsefeci tepkiye karşı tepkim:Başımıza filozof mu kesildin kardeşim?
Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek."
Kötümser varoluşçu tepkiye karşı tepkim:Oohoo ölücez diye sıramızı mı kaptıralım?Yok öyle yağma,önceden gelseydi.
İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor."
İyimser varoluşcu tepkiye karşı tepkim:Yaa ne güzel!Yaşıyorum ve hala birileri beni enayi(!) yerine koyabiliyor.
Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."
Hümanist tepkiye karşı tepkim:Madem öyle ben geçeyim en öne, herkesin yerine de geçmiş olucam ya o bakımdan.(!)
Hemen hemen sıradakilerin hepsine tepki verdim.:D
Sırayı hiçe sayıp öne geçme gayreti içinde olan vatandaşa hayali tepkim:Keyfimizden girmedik bu sıraya,bi zahmet arkaya geçiverin yoksa itinayla(!) arkaya geçirilirsiniz.
Sanırım en gerçekçi tepkim Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim" olurdu.Paylaşım için teşekkürler Yeliz:)

Son düzenleme:

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
o anki durumuma göre değişir eğer günümdeysem
alkışlıyorum şahsiyetini:D derim
ama agresifsem sıra varrrrrrrrrrrr ARKADAŞIM:D
derim sanırım...:D

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
o anki durumuma göre değişir eğer günümdeysem
alkışlıyorum şahsiyetini:D derim
ama agresifsem sıra varrrrrrrrrrrr ARKADAŞIM:D
derim sanırım...:D

iyi gününe denk gelen şanslı o zaman:D:D

:D:D:Dalkışlıyorum şahsiyetini:D:D:D

fukuku

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D:D:D

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek."

Ben bunu sevdim :D:D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
damardan tepki : hıh bende seni bekliyordum iyiyki geldin ben karşıda bi çay içip geleyim sıra bize gelince damlarım :D:D:D