Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

slm almanyadan :)

Benzer konular

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba,

Birinci calismaniz web arayuzu sanirim, ever turkiyede de bu arayuzle calisacaksaniz hedeflediginiz kitleye hitap etmedigini soyleyebilirim. Zira Turk kullanicilarin buyuk cogunlugu siyah renge karsi antipatileri var, direkt olumsuz bakiyorlar. Sadece siyah degil, Turk milleti olarak soguk renkleri sevmiyoruz.

Bu soylediklerimi olumsuz olarak dusunmeyin, Birinci calismaniz dunya capinda Kabul gorebilecek kadar degerli diye Kabul ediyorum.

Hedefinizde turkiyeye de is yapmak varsa daha canli renkler tercih etmeniz tavsiyesi verebilirim.

Ikinci calismada hazir Ark a plan ustune calismissiniz sanirim. Ustte ki efekt Arka plan ve yazi karakteri birbiri uyumsuz.

Yaziya da oyle bir efekt vermelisiniz ki, hem Arka plan hem de ustteki isik efekti ile uyumlu olmali.

Zaman icersinde bu tarz problemleri kolayca asabileceginize inandigim bir beceriniz var, basarilar dilerim.

Enzo61

🌱Yeni Üye🌱
ilk defa yorumuz icin tsk ederim

calismalarimi türkiyede devam etmek istiyorum allahin izniyle temeli dönüs yapmak istyorum.
size tanitim deneyimleri almanya piyasina göre tasarladim renkleri ise burda cok beyeni toplayan kombinasyon. Sizin tavsiyenis icin bu arada tsk ederim benim türkiye calismalarim icin büyük avantaj olabilir .

kusuruma bakmayin bazi türk harfler klavyemde bulunmuyor.

saygilarla Enzo61.