Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sobe Adrenaline Rush: 911

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
adrenaline0ld0.jpg

Sobe Adrenaline Rush: 911​

Çalışma şahsıma ait değildir.

Benzer konular

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Enteresan bir afiş.İlk yardım 911 tamam enerji veriyorda kız arkadaşı neden ambulansa hastadan önce binmiş çözemedim :D Arkadanda tutan var yenge yapma ne olur :D

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Çok iyi bu gerçekten! Ancak yine de bir nokta daha güzel olabilirdi. İçeceği iğneyle vereceklerdi... Çünkü zaten hayati tehlikede adrenalin veriliyor... Ama bu afişin herkesin anlayacağı cinsten olması beklenmiş... Yazık olmuş :)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok iyi bu gerçekten! Ancak yine de bir nokta daha güzel olabilirdi. İçeceği iğneyle vereceklerdi... Çünkü zaten hayati tehlikede adrenalin veriliyor... Ama bu afişin herkesin anlayacağı cinsten olması beklenmiş... Yazık olmuş :)

Sence elindeki kutu içecek ile o doktor ne yapıyor?

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bana elektroshock hazırlığı gibi geldi... İçirecek ya da enjekte edecek olsa bir tane olurdu. Her iki elinde de var. Sizce?

Doğru tespit. Fakat bu serum ya da iğne şeklinde olsa bu kadar adrenalin kokarmıydı?

Size hiç elektrik çarptı mı? Belki daha iyi anlamanız için bunu düşünmek gerek. :)

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Elektrik bana çarptı evet.. ancak gerçekten daha mantıklı olurdu,adrenalin damardan verilir... Ama kabul ediyorum bu daha anlaşılır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Elektrik bana çarptı evet.. ancak gerçekten daha mantıklı olurdu,adrenalin damardan verilir... Ama kabul ediyorum bu daha anlaşılır.

Burada beyinden veriliyor. Yatana değil. Sana, bana... :)