Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sox world

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
daha öncede sitede yayınladığım çorap etiketleri için tasarlanmış logo çalışmalarım...

sxoa9.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
İlk yorum benden gelsin Volkan :)
Orta sıradan 2. çalışmada "-l, -d" harflerini düz bir şekilde yazmanı öneririm.Çünkü zaten "x" için hoş bir biçim düşünmüşsün.Bu harfleri bu şekilde kullandığında sanki biraz...Dikkat dağıtıyor.Bence logonun tamamında odak noktası sadece "x" harfi olmalı.Zaten font seçiminde uygun olmuş.
Emeğine sağlık, kolay gelsin.

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
genel olarak biraz nasıl diyelim, neşeli, canlı, hoppa olmuş, biraz daha ciddi olması beklenebilir, çorap için uygun olur mu bilmiyorum, belki 2. sırada sağdaki olabilir

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
genel olarak biraz nasıl diyelim, neşeli, canlı, hoppa olmuş, biraz daha ciddi olması beklenebilir, çorap için uygun olur mu bilmiyorum, belki 2. sırada sağdaki olabilir

katılıyorum... renkler itici geldi
illa birini seçmem gerekse 2 ya da 5 derdim

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
İlk yorum benden gelsin Volkan :)
Orta sıradan 2. çalışmada "-l, -d" harflerini düz bir şekilde yazmanı öneririm.Çünkü zaten "x" için hoş bir biçim düşünmüşsün.Bu harfleri bu şekilde kullandığında sanki biraz...Dikkat dağıtıyor.Bence logonun tamamında odak noktası sadece "x" harfi olmalı.Zaten font seçiminde uygun olmuş.
Emeğine sağlık, kolay gelsin.

eyvallah tümur :) haklısn en çok orada duraksadım çokda uykum vardı gece en son ee dedim bıraktım o şekilde :D:D:D

teşekkürler fakat ne gibi bi ciddiyet aradınız anlayamadım bu bir çorap firmasının alt markası olucak o sebepten ben çok kurumsal bi yapı sezemedim bunda ve bay bayan ve çocuk olarak 3 konseptede kullanılıcak renkler değişebilir tabiki bu 3 ayrı grup için...

katılıyorum... renkler itici geldi
illa birini seçmem gerekse 2 ya da 5 derdim

teşekkürler:) renkler sonuçta itici yada çekici gelebilir :)