Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Soyak El İlanı Çalışmam

senoldizayn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
baskiyagdecekbrosurnkaplm5.jpg
baskiyagdecekbrosurarkajb8.jpg

Baskıya gitmedi hata arıyorum belki bulutların yönü değişebilir beklemede.

Son düzenleme:

soldier_159

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ya arkadaşlar ben ilk başta oto yıkama sandım sonra inşaat firması sandım yani bunu görenin ilk önce etkilenmesi lazım. ellerine sağlık kolay gelsin

senoldizayn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet anlatımda sorun var gibi bende yaparken (?) olarak aklımda kaldı sadeleştirmeye yada kurutemizleme işini ön plana çıkarmaya çalışıcam.Hatalar hakında yorumları merak ettiğim için konuyu açtım.Amaç uydu fotoğrafındaki site topluluğunun(Lüx) kurutemizleme ... işlerini online sipariş sistemi ile evden alıp eve teslim etmek ve devamlılığı sağlamak,ilan sadece site içinde dağıtımı yapılacak(Genel değil özel bir ilan olucak) fikirlerinizle yardımlarınızı bekliyorum en acımasız eliştiriler yanlışlarımı dahada açığa vuracaktır.(ilk baskı işim olucak)

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence fon çok geçişli ve göz yoruyor dikkat çekmesini istiyosan sadeleştirmelisin bulut fonu güzel
olabilir ama bazı görsellerlede geçiş yapınca çok bulanık durmuş anlaşılmıyo.ben nacizane fikrimi sölim
belki kafanda bişeyler oluşabilir:

bulut fonu olabilir ama hiç bi görseli arka planda tutup transparan yapma ve görselleri yazıların uygun
taraflarına yerleştirmeye çalış ayrıca arabalarda hiç olmamış bence onları da ayrı bişelikde çalışmanın sağ veya sol alt köşesine yerleştire bilirsin ama omuzlarda olmadan. kolay gelsin...

jumba jookiba

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

hemen gözüme ilk çarpan şeyleri belirteyim, madem baskıya gitmedi henüz hala düzeltme şansın var.

ilk sayfada, "kurutemizleme" diye bitişik yazmışsın, dikkat.

ikinci sayfada, "sistemimiş", "araçılığı" kelimelerine dikkat.

bu arada iletişim bilgilerini silmelisin, uyarı alman an meselesi !

bir de feather değeri biraz fazla olmuş gibi.

umarım fikirler yardımcı olur.

iyi çalışmalar.

senoldizayn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,

hemen gözüme ilk çarpan şeyleri belirteyim, madem baskıya gitmedi henüz hala düzeltme şansın var.

ilk sayfada, "kurutemizleme" diye bitişik yazmışsın, dikkat.

ikinci sayfada, "sistemimiş", "araçılığı" kelimelerine dikkat.

bu arada iletişim bilgilerini silmelisin, uyarı alman an meselesi !

bir de feather değeri biraz fazla olmuş gibi.

umarım fikirler yardımcı olur.

iyi çalışmalar.

Yazı hataları için teşekkürler sanırım biraz uyumam gerek bu sıralar.:sleepy:

Forum kurallarına tam olarak uymaya çalışıcam yeni üye olarak baya hata yaptım bu konuda .

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Yazı hataları için teşekkürler sanırım biraz uyumam gerek bu sıralar.:sleepy:

Forum kurallarına tam olarak uymaya çalışıcam yeni üye olarak baya hata yaptım bu konuda .

Aslında çok basit, https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html
linke tıklarsanız, hata yapmazsızın bir daha...

Çalışma daha çok yeni yapılan ve satışa sunulan .... evleri gibi bir konut sitesini anlatıyor gibi.... detaylı inceleyene kadar temizlik firması olduğu anlaşılmıyor, dolayısıyla hatalı bir çalışma olduğunu düşünüyor, işin faaliyet konusu ile bütünleştirilip tekrar çalışılması gerektiğini düşünüyor, görsel ve teknik açıdan bir yorum yapmıyorum...

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaslar gerekli seyleri söylemis zaten, calismalarin neyle ilgili oldugunu anlamam icir 15 dakika geçmasi gerekti, daha anlasilir bisiler yap bence