Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sözcüklerin Ötesinde Şiir Kitabı İçin Kapak Çalışmam

serdargulbahar

🌱Yeni Üye🌱
Bu iki ağacı antalya da denizi ise istanbulda çektim ve manipule ederek tasarladim bu kapagi. Bu iki agaci gorunce durumu anlatmaya sozcukler yetmedi aslında. Agaclardan biri kurumus, omrunu tamamlamisti. Yanibasinda duran yarim agac belli ki ona sevdalik etmisti omru boyunca. Kurudugunu gorunce yarim kalmis sanki, sevdasina bakan yuzu. Lakin hayat devam ediyor... Yarim da olsa yasamak bir omur boyu.... Sözcüklerin ötesinde bazen yaşam....

hasanw.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle ilk dikkatimi çeken başlıkta yapmış olduğunuz hata.daha uygun ve güzel bi başlık olabilirdi.şiir kitabı kapak...olmamış.yorum bekliyorum kısmı hiç olmamış.ama asıl konu kitabın kapağı.ağaçlar gerçekten çok boynu bükük.yanlız ve bitik durumda.kitap kapağına gelince.akşamüstü olması ağaçlar ve deniz güzel bi üçlü olmuş.bakınca itici bi tarafı yok.elinize sağlık.devamını diliyorum.

serdargulbahar

🌱Yeni Üye🌱
Reyhan Hanım Tebrikler...İlk eleştiride bu yorumun gelmesini beni şaşırttı.. KESİNLİKLE haklısınız konu başlığında.. Bir önceki konumu açarken çok daha uygun ve şık bir ifade kullandım ancak neredeyse hiç izlenmemiş.benden sonra yayınlanan bir konu başlığı aynen bu ifadeler kullanılarak açılmış ve 3000 in üzerinde izlenme almış. Biraz daha fazla değerlendirme almak için böylesi bi ifade kullandım. Affınıza.. Kapak tasarımı eleştiriniz için teşekkür ederim.. Saygılar...

basilic

Memento mori !
👑Efsanevi Grafiker👑
Reyhan Hanım Tebrikler...İlk eleştiride bu yorumun gelmesini beni şaşırttı.. KESİNLİKLE haklısınız konu başlığında.. Bir önceki konumu açarken çok daha uygun ve şık bir ifade kullandım ancak neredeyse hiç izlenmemiş.benden sonra yayınlanan bir konu başlığı aynen bu ifadeler kullanılarak açılmış ve 3000 in üzerinde izlenme almış. Biraz daha fazla değerlendirme almak için böylesi bi ifade kullandım. Affınıza.. Kapak tasarımı eleştiriniz için teşekkür ederim.. Saygılar...

https://www.grafikerler.net/siir-kitabi-kapak-fotografi-ve-tasarimi-calismam-t80721.html

bi önceki konunuzun başlığıda pek iç açıcı değil.şimdi açık tavrınızdan dolayı kutluyorum ama bilmediğiniz bi konu var.siz konunuzu düzgün size en uygun ve iyi şekilde açarsınız.ve olacakları beklersiniz.yani sırf bakılıp yorum alınsın yada yorum yapılsın diye bu davranışınız pek hoş değil.ki yorumların sizi olumlu yönde etkileyeceğini sanmayın.çünkü herkesin fikirleri farklıdır.ben beğenirim bi diğeri beğenmez.ve umarım olumsuz yorumlar canınızı sıkmaz.çünkü konu açıldığı andan itibaren her fikirle karşı karşıyasınız demektir.bence bi dahakine böyle bi tavırda bulunacağınıza.uygun bi başlıkla herşey halledilebilir.kolaylıklar diliyorum.

bence şimdi konu başlığı çok iyi oldu.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Konu başlığınız tarafımca düzenlenmiştir. Lütfen forum kuralarına riayet ediniz.