Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sp 540

ipekozalit

🌱Yeni Üye🌱
sp 540 ı kimi arkadaş iyi diyor kimi arkadaş tavsiye etmem diyor.solvent makinanın baskı ömrü ne kadarki sp 540 dış mekanda az ömürlü.alıp almamakta çok kararsızım baskı kalitesi oldukça iyi ikinci el satmayı düşünenler var ise görüşmek isterim.tşk

venüs

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.venustudio.com
Öncelikle Roland çok kaliteli ve sağlam bi makinadır. Dış mekanda dayanımı az demişsiniz. Araç kaplama yapacaksanız tamam dediğiniz doğru o zamanda lak atarsınız baskıya yine size enaz 1 yıl dayanır araç üzerinde. Ama dış mekan tabela yapacaksanız (vini, folyo ) o zaman en 2 yıl dış mekanda solmama garantisini ben verebilirim. Yani olay şu sürtme olayı olmadan çoğu çin makinalarından bile daha uzun boya dayanımı vardır ( solma için )

handsfree_

🌱Yeni Üye🌱
Araç kaplamak komplike bir sistemdir. Sorun sadece makineden kaynaklanamaz. makine sadece etkenlerden bir tanesidir. kullandığınız boya, kullandığınız Baskı folyosu folyonun solvent emiciliği baskı yaptığınız ortam sıcaklığı uygulama yaptığınız alan uygulama alanının temizliği. Bunların hepsine dikkat etmeniz gerekir. Folyonun baskıdan sonra bekletilmesi en az 2 gün. ilave olarak cizilmelere karşı laminasyon kullanırsanız. 2 yılda daha uzun omürlü olur.

Bas/Kes Makinalar İçin Teknik Destek, yedek parça, garantili solvent boya

ahmet-i-nur

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iyi günler ben kullanıyorum rolan sp 540 makine güzel olması yanı sıra eksik yanlarıda var artı yanlarıda var .

artı yanları

kalitesini artırırsan ve ayarını doğru yaparsan ofset baskı kalitesinde çıktı alırsın
baskes özelliği ile hem kesim hem basım işlemini yaparsın
2cm ye kadar kesim özelliği mevcut
bir çocuğa emanet edebilirsiniz geneli sorunsuz çalışır.

ve bir kaç özellik daha

Eksi yanları ise

KAlite yüksek verilmezse bir çok sorunla karşılaşılabilir dağıtır ve yazılar okunmaz
Kalite yüksek verilirse bir baskı saatlerce sürebiliyor..

ve daha sını sonra yazarım