Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Spoken English için yaptığım 50x70cm Afiş Çalışması

B.S.S.

🌱Yeni Üye🌱
Bu afiş şu anda basıldı. İleri ki tasarımlarda olması/olmaması gereken şeyleri iletirseniz sevinirim.

t4lm.jpg

Benzer konular

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gayet hoş bir tasarım.Emeğine sağlık...

onur_2727

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışma güzel fakat renk kullanımı biraz uygun değil gibi. Daha pastel renkler iyi olurdu. Birde yazı fontu daha farklı bir anda okunabilecek güzel bir font olabilir. Adresler daha okunabilir tarzda yazılabilir. etrafındaki tondan dolayı biraz boğulmuş.

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel bir çalışma olmuş
yalnız arkadaşın dediğine katılıyorum daha farklı font kullanılabilirdi yani eğimli bir fon varsa hareketli font yerine sabit font daha uygun olabilir
ayrıca çalışmanızın geneline bakıldığı zaman sağ üstte bulunan lacivert renkteki yuvarlak oldukça baskın kalmış gibi dikkati biran oraya topluyor çalışmanızdaki renk dengesinin kurulması biraz daha iyi sağlanırsa çok daha iyi çalışmalar elde edebilirsiniz
ellerinize sağlık iyi çalışmalar

deathcandance

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.grafikonstudio.com
yazıların vurgulanacığı zemin rengini afişin sağ üst köşesindeki english yazılı olan buton rengine çekersen daha uyumlu olur.Yerinde olsam fontlarla kompozisyon oluştururdum iyi bir tipografi oluşturulacak konu çünkü kolay gelsin

paintmaker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir yapıcı yorum da ben yapayım "hiç bilmeseniz bile" yazısı kenara çok kaymış. düzensizlik var gibi. yazıdaki bu planlara dikkat etsen daha iyi olur gibi.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
nizama uygun sevdim, ele göze emeğe sağlık