Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Spor kulübümüze yaptığım logo

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
kuhjgjhm_by_hugara-d4mqomq.jpg

Daha öncesinde bi kaç çalışma daha yaptım , bunu beğendiler ilk olarak, onaylanırsa ilk kabul gören logom olacak :D

Benzer konular

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Kimse olmamış demediğin göre olmuş bu kez :)

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:) bencede biraz sade gibi ama hoş bi logo olmuş eline sağlık.

hmtgrphc

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dağın alt tarafındaki iki çizgi arası nehir ise orayıda mavi yapmanı tavsiye ederim

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Logo da orantısızlık var üst taraf ile alt taraf bir birini tutmuyor, Renkler biraz göze çarpıyor oynamanda yarar olucak, Son olarak fontu tekrar gözden geçir derim.. Nacizane görüşüm, emeğine sağlık :angel:

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Logo da orantısızlık var üst taraf ile alt taraf bir birini tutmuyor, Renkler biraz göze çarpıyor oynamanda yarar olucak, Son olarak fontu tekrar gözden geçir derim.. Nacizane görüşüm, emeğine sağlık :angel:

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Grafiker olmadığım için orantısızlık olabilir :) font öneriniz nedir acaba?

Kulubü yazdığımı siz söyleyince farkettim, işingaribi en az 5 kişi bakmıştı kimse farketmemiş :rofl:

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
meşale tutan adam figürünüde sizmi çizdiniz ?

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence birebir kullanmışsınız insanları kandırmak yakışık almıyor en azından ben çizdim dememelisiniz (!)
çok bilindik bir logo başınıza dert açmasın ;)
dağ figürü altındaki gölgelendirme ve dağ çevresindeki beyaz çizgi hoş olmamış.
kolay gelsin.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
bence birebir kullanmışsınız insanları kandırmak yakışık almıyor en azından ben çizdim dememelisiniz (!)
çok bilindik bir logo başınıza dert açmasın ;)
dağ figürü altındaki gölgelendirme ve dağ çevresindeki beyaz çizgi hoş olmamış.
Kolay gelsin.

şimdi arkadaşım gösterdiğin yerde çalmış o zaman , çünkü ben ordan almadım, vektör stock sitesinde gördüm.

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cumleleri yanlis kurarsan mevzu yanlis yerlere gider
ben sana caldin demedim mesajlarimi dikkatli oku lutfen
baskasinin emegini ben yaptim demenin yanlis oldugunu soyledim sadece
kolay gelsin

Surion

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık fakat renk konusunda özgürlüğün varsa, değiştirmeni tavsiye ederim. Üst taraf ve alt taraf arasındaki boyut farkını kendiniz mi yaptınız yoksa bu orantısızlık bir hata mı bilmiyorum ama o konuya da el atmanızı tavsiye ederim çünkü çok göze çarpıyor. Kendiniz yaptıysanız bile değiştirin bence. İyi çalışmalar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
ellerine sağlık fakat renk konusunda özgürlüğün varsa, değiştirmeni tavsiye ederim. Üst taraf ve alt taraf arasındaki boyut farkını kendiniz mi yaptınız yoksa bu orantısızlık bir hata mı bilmiyorum ama o konuya da el atmanızı tavsiye ederim çünkü çok göze çarpıyor. Kendiniz yaptıysanız bile değiştirin bence. İyi çalışmalar.

Önerileriniz için teşekkürler , evet bilerek yaptım çünkü insan figürünün ayağının bastığı yeri biraz yükseltmek daha estetik olacaktır diye düşündüm. Renk öneriniz varsa alabilirim (cmyk değerleriyle söylerseniz çok güzel olur )

Esinlenme konusuna gelince, önüne model koyup çizen ressam ben yaptım diyebiliyorsa, ben niye diyemeyim :)

Surion

🌱Yeni Üye🌱
Önerileriniz için teşekkürler , evet bilerek yaptım çünkü insan figürünün ayağının bastığı yeri biraz yükseltmek daha estetik olacaktır diye düşündüm. Renk öneriniz varsa alabilirim (cmyk değerleriyle söylerseniz çok güzel olur )

Esinlenme konusuna gelince, önüne model koyup çizen ressam ben yaptım diyebiliyorsa, ben niye diyemeyim :)

Esinlenme ile ilgili sıkıntım yok :) Ama o figürü hafif değiştirseniz en azından sizde sıkıntı yaşamazsınız. Renk seçimleri konusunda Adobe'un Kuler (https://kuler.adobe.com) hizmetinde de çok zaman geçiririm. Hatta direkt oradaki hazırları kullanmayın, böylece size çok fazla fikir vereceğine eminim. İyi çalışmalar.

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Esinlenme ile ilgili sıkıntım yok :) Ama o figürü hafif değiştirseniz en azından sizde sıkıntı yaşamazsınız. Renk seçimleri konusunda Adobe'un Kuler (https://kuler.adobe.com) hizmetinde de çok zaman geçiririm. Hatta direkt oradaki hazırları kullanmayın, böylece size çok fazla fikir vereceğine eminim. İyi çalışmalar.

Bende tam böyle bir site arıyordum, çok teşekkürler :)