Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stajer ögrenci olarak iş arıyorum ACİL - İstanbul

handan as

🌱Yeni Üye🌱
Stajer ögrenci olarak iş arıyorum ACİL

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: tuzla imkb

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Suan tuzla imkb grafik ögrencisiyim 11sınıf olup seneye 12 sınıfta haftada üçgün pazartesi salı çarsamba olmak üzere reklam ajansında calışabilecegim staj yeri arıyorum haziran ayında da hemen baslayabilirim hakim oldugum programlar photoshop illüstrator ortama hemen uyum saglayabilirim sigorta miili egitim bakanlıgınca ödenecek saygılar anadolu yakası tuzla pendik kartal maltepe

E-posta: hndn_1@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

handan as

🌱Yeni Üye🌱
Stajer ögrenci olarak iş arıyorum ACİL

Aranan Şehir: İstanbul

Okulunuz: tuzla imkb

Çalışma Şartları: Staj Görmek İstiyorum

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Suan tuzla imkb grafik ögrencisiyim 11sınıf olup seneye 12 sınıfta haftada üçgün pazartesi salı çarsamba olmak üzere reklam ajansında calışabilecegim staj yeri arıyorum haziran ayında da hemen baslayabilirim hakim oldugum programlar photoshop illüstrator ortama hemen uyum saglayabilirim sigorta miili egitim bakanlıgınca ödenecek saygılar anadolu yakası tuzla pendik kartal maltepe

E-posta: hndn_1@hotmail.com

dbasechan

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
Yapmış olduğunuz çalışmalar var ise çalışmalarınızla birlikte work@chanfolio.com adresine iletişim bilgileri dahil mail atarsanız size geri dönüş yapılacaktır.

handan as

🌱Yeni Üye🌱
ilginize tesekkurler staj yeri bulunmustur