Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı) - İstanbul

oski399

🌱Yeni Üye🌱
stajyer öğrenci aranıyor (maaşlı)

Çalışma Şartları: Staj vermek istiyorum

İşle ilgili açıklama: Firmamızın Ataşehir'deki merkez ofisinde istihdam edilmek üzere stajyer grafiker arayışı vardır. Maaş, yol ve yemek verilecektir.

E-posta: ozkanergin@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

hkantan

🌱Yeni Üye🌱
Umarım hala stajyer aramaktasınızdır.

sevval44

🌱Yeni Üye🌱
Stajyer ılanına başvuru

Merhaba, ben Şevval. Mevlana Kız Meslek Lisesinde Grafik Tasarım öğrencisiyim ve staj yeri arıyorum uygun görürseniz görüşmek isterim.

Ebrumeral

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;

1,5 sene Reklam ajansı 2 sene copy center tecrübem var ancak kendimi geliştirmek istiyorum, ataşehirde ikamet etmekteyim..

ebrumeral@yandex.com adresinden ulaşabilirsiniz.

fctrygrl

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
Adım Nazlı. Kadıköy'de üniversite öğrencisiyim. Lise de grafik tasarım bölümünden mezun oldum. Photoshop ve corel draw konusunda bilgim var ve iki yıl iki farklı matbaada çalıştım. Part time işe ihtiyacım var eğer ilgilenirseniz.. sizden haber bekliyorum.

aleynkya

🌱Yeni Üye🌱
Grafik stajyer

Firmanızın sitede yer alan ilanınızı inceledim. İlgi alanlarımın olması ve kariyerime bu alanlarda yön vermek istediğim için ilanınızda yer alan Grafiker stajyer öğrenci pozisyonuna başvurmak istiyorum. Bu pozisyonun hala lise eğitimimde almış olduğum bilgilere, yeteneklerime, becerilerime ve deneyimlerime uygun olduğunu düşünüyorum.

meryembck

🌱Yeni Üye🌱
staj basvurusu

Merhaba ben Meryem BACAK ümraniye 75. yıl cumhuriyet ticaret meslek lisesinde eğitimime devam ediyorum web tasarım öğrencisiyim adobe programlarının eğitimini aldım son senemde staj görmem gerekiyor ve ben stajıma haziran ayında başlamak istiyorum grafik tasarım alanında kendimi geliştirmek istiyorum staj ilanınızla ilgileniyorum size ulaşabileceğim bir numara veya adres verebilirseniz gelip görüşmek istiyorum e postam yagmurmeryem71@gmail.com

Son düzenleme:

bestfeeder

🌱Yeni Üye🌱
mehraba ,maltepe küçükyalı mesleki teknik anadolu lisesinde 11. sınıf okumaktayım ,yazın 1 ay stajım var ve şirketinizi gerçekten çok beğendim ,sizinle staj haricide kendimi eğitmek amaçlı çalışmayı çok isterim

sdkcank

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. Akdeniz üniversitesi grafik bölümü 3.sınıf öğrencisiyim. Yazın İstanbul-Şişli tarafında oturacağım. Illustrator orta, Photoshop ve indesing programlarını az biliyorum. Daha önce staj yapmadım. Öğrenmeye açık birisiyim. Kendimi geliştirmek için staj yapmak istiyorum. Değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler..