Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sticker tasarım (sivas Köfte)

571632

🌱Yeni Üye🌱
Evet arkadaşlar ! Bir tasarım daha... Beğenirsiniz umarım.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben sadece "special" ı sormak istiyorum. Neden ÖZEL değil de "special"?

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sivas Köfte logosu çok acaip özellikle arkasına kullanılan her 2 turuncu şekil de pek hoş durmuyo:(
ya o kadar sivaslıyım köftesini hiç yemedim iyi mi:))

571632

🌱Yeni Üye🌱
kardeş maalesef bende duymadım (ana tarafından az bişi sivaslıyah) :) evet maalesef renk ve logo ofsayt ama müşteri hemde sivaslı (laf anlaamadım) az daha gırmızı istiyodu :) zor yırttım walla

"MouSe"

🌱Yeni Üye🌱
bence sivas köfte yazısını degiştirmelisin. çok acayıp ve hiç göze hitap etmiyor. ayrıcada solda ki sivas köfte yazısının atındaki alev şeklide acayıp olmuş.[/COLOR] (pardon ama alevden çok diş yada birazda gitara benziyor.)

turalyon

🌱Yeni Üye🌱
çalışmanın her köşesinde "sivas köfte" yazıyor bu kadar yoğun yazmasan da bir tane ama dikkat çekici yazsan daha iyi olmaz mı?
(nacizane bir fikir)

orkan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
"sivas köfte" deki a - ö - e harflerinin iç yuvarlakları neden dolu?onları boşaltıp alttaki zemini göstersen daha hoş duracak.Bazı tipografik hatalar var.Turşu da "ş" yok, ekmek'le derken ayraç kullanmışsın.ekmekle yada ekmek ile demelisin.Ayrıca "special" olayına katılıyorum.Tuhaf oluyo cümleyi okurken.Özel demen daha uygun bence....iyi çalışmalar

lionbird

🌱Yeni Üye🌱
Çalışa düşünce açısından çok hoş, resme verdiğin yansıma fena değil fakat hem logoda bir sorun var hemde arka fonda. Fonu daha albenili bir hale getirebilirsin. Mesela tatlı bir fıstık yeşilinden sarıya geçiş yapabilirsin. Logoya gelince hem fuzuli yere birçok yerde kullanmışsın hemde logo biraz garip. Daha anlaşılı olabilir. harflerin içinin doluluğunu kaldırısan daha hoş görünür...

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
şöyle yapsan diyorum:

başta resim ofsayt, köfteden çok ekmek resmi var. daha bir albenili resim seç imkanın varsa. insanı acıktırsın, aklına açlığının getirsin. dahası bu açlığının gidermek için köfteyi tercih ettirisin. sonra çalışma alanının 5/2 sis koyu zemin yap ve yeni resmin bir kısmını bu alanda bir kısmı da beyaz kalacak şekliyle veya resmi sol taraftan keserek tamamen alanı bile kaplayabilirsin. sağ tarafa da sivas köfte yazısını düzgün bir şekilde yerleştir. paşa osman ın yeri iyi. ben olsam böyle bir şey denerdim diyorum sadece...

alp_06

🌱Yeni Üye🌱
bence bu resim biraz kötü sivas köftesi bence daha asaletli ve ihtişamlı sergilenmeli ankarada sivas köftenın sahıbıyım ama ben bu resmı beyenmedim sankı ıkı ıssırmada bitecek gibi olmaz bu köftenin özelligi 180 gr olmasıdır bu resımdekı 50 gr bıle degil tesekkürler

hilsah

🌱Yeni Üye🌱
sivasın köftesin duymayanlara adresi benden bedava, aman tabakları yemeyin başka müşterilere de lazım :))))))) saygılar...