Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Stuffit Expander 10 bilen varmı ?

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
flash konusuna açmışsınız ama evet bu programı kullanıyorum sorunuz nedir?

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
flashla alakalı olduğunu bildiğimden buraya açtım. flashta yapmak istediğim sayfa hareketleri var. ve incelediğimde de bu proğramla yapıldığını öğrendim. bu proğramı öğrenmem zormudur. kendi başıma öğrenebilirmiyim?

♾️Grafik Gurusu♾️
sizin bu söylediğiniz program macintosh'ta kullanılan sıkıştırma programıdır... pc lerde ki winzip, winrar gibi...

aysgl_678

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.aysegulavcu.com
bunuda öğrenmiş oldum bilmemek ayıp değil öğrenmemk ayıp:) teşekkür ediyorum
o zaman şu linki incelermisiniz ben burdaki sayfa hareketlerini yapmak istiyorum. bu linkte neler kullanıldığı yazıyor Stuffit Expander 10la alakalı olduğunu sandım flashta basit hareketleri ve animasyonları yapabiliyorum ve yeni olduğumdan neyle ve nası yapıldığı konusunda fazla bilgim yok Flash Template # 19603 by Ares

nishan

🌱Yeni Üye🌱
evet sıkıştrıma programı. mac kullanıorum indirdiğim dosyaları bu program olmadığından açamıorum. bu sitede bulabilr miyim acaba?

♾️Grafik Gurusu♾️
bildiğim kadarıyla stuffit ücretli bir program... dolayısıyla burada bulmanız zor... ancak orjinalini satın almanız gerekir...

turkdelisi

🌱Yeni Üye🌱
Bu template i düzenlemek için yani içindeki verileri kendi isteğine göre değiştirmek istiyosun sanırım öncelikle elinde eğer swf si varsa Sothink SWF Decompiler programıyla fla uzantısına çevir..Daha sonra da Flash 8 ile dosyayı açarak içndeki yazı,resim vs. leri istediğin gibi biraz flash bilgin varsa yapabilirsin..