Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sub Zero

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mortal kombat hayranlığının sonucu oluşan bir çalışma :) mortal kombat serisini hep çizmek istemiştim. İlerleyen zamanlarda bütün karakterleri çizerim belki, şimdilik favorim ''Sub zero'' dan başlayayım dedim. Pscs5 + wacom. Yaklaşık 20 saat. (son yaptığım çalışmamın '' Nightmare '' isimli çalışmadan daha basit olduğunu söyleyen ustalar vardı. Bu çalışmada biraz daha özen gösterdim, umarım beğenirsiniz :) )

sub_zero_by_eren_akinci-d4qon4e.jpg

taylan74

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
son yaptığım çalışmamın '' Nightmare '' isimli çalışmadan daha basit olduğunu söyleyen ustalar vardı.

Sevgili youngman, bunu söyleyen kişiler "usta" değil ama belki iyi birer gözlemci olabilir. :)

Çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık. Detaylar çok ince işlenmiş. Kollardaki kas gruplarına biraz daha özen göstermelisin bence. Daha girintili çıkıntılı olmalı. Body building dergilerinden etüdler yapabilirsin.

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
son yaptığım çalışmamın '' Nightmare '' isimli çalışmadan daha basit olduğunu söyleyen ustalar vardı.

Sevgili youngman, bunu söyleyen kişiler "usta" değil ama belki iyi birer gözlemci olabilir. :)

Çalışman çok güzel olmuş ellerine sağlık. Detaylar çok ince işlenmiş. Kollardaki kas gruplarına biraz daha özen göstermelisin bence. Daha girintili çıkıntılı olmalı. Body building dergilerinden etüdler yapabilirsin.

iyi bir gözlemci olmak ta bir ustalık değil midir? :) Benim göremediğim yada önemsemediğim bir hatayı görebilen biri o konuda benden usta demektir. Ben de bu hataları gören insanların eleştirileriyle mesafe katedebilirim. yorumunuz için teşekkür ederim. :)

Bay.KLANSIZ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.facebook.com
Helal olsun emeğine eline koluna 20 saat yorulan gözüne sağlık..

Bu çalışmanın orjinal dosyasını gönderirsen cok sevinirim incelemek istiyorum..

Teşekkürler :)

Moderatör tarafında düzenlendi: