Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Şube Dergisi İçin Yaptığım Çalışmalar

enjoyinger

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İstanbul vektörelini kendiniz çizdiyseniz çok beğendim. Onun dışında söylenecek şeyler de var. Kısace değinmek gerekirse;

1) Bayrak ve Atatürk gibi görsellerde renk ve efekt yapmayın derim ben. İstediğinizi çok anlatabilmiş misiniz diye bakınca kuşkularım var.

2) Türk polisleri eğer ateşe koşarak giriyor olsalardı belki daha anlamlı olurdu. Bu kadar ateş bana biraz fazla geldi. Zira, polis logosuda dahil herşey tutuşmuş. Anlatmak istediğiniz ''Türk Çevik Kuvveti ateşe girer düşünmez'' gibi bir algı muhtemelen, fikir işlenebilir olsa da abartı var mı bilemedim. :)

Tekrar değerlendirirsen daha iyi olacak...

Eline sağlık. Başarılar...

zerr6666

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teknik olarak uygulamalar guzel.. belliki teknik olarak kabiliyetin var.. ama poster olarak konu ile çok uyuşmamış bence.. başarılı çalışmalar var honkong polisi web sayfasında..

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci calismadaki istanbul gorseli ilustrator de "trace" edililerek vektor e cevrilmis bir resim sanirim.. cok amator gostermis.. ayrica bayrakta kesimler sirasinda bazi bolumler silinmis..

sonuncu polis afisi diger arkadaslarinda dedigi gibi cok atesli olmasinin yani sira, polislerin arkasindaki polis yazilarinin sonradan eklendigi cok asiri belli oluyor ve arkafondaki resimler cok amerikan vari..