Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sulu boyada karikatür çalışmam

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
07052008106ne6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

sallarli

🌱Yeni Üye🌱
Yok yaw bence olmamış. Bence karikatür kara kalemle çizilir.

Asuden

🏅Acemi Tasarımcı🏅
suluboya karikatür

bence suluboya karikatür de yapılabilir... balıklarda ve arka planda yerine göre ince ya da kalın koyu renklerle kontürler atmalısın bence yani daha çok çizgiler ön planda olmalı çalışman güzel ama renkli alanlar yerine daha çizgi ağırlıklı....

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben karikatür açısından değerlendirme yapmaktan ziyade şunu söylemek istiyorum.ilk gözüme takılan sulu boyayla çizilmesine rağmen renkler birbirine çok güzel karışmış yani nasıl desem gökyüzü falan çok hoş duruyor.resimsel olarak hoşuma gitti yani..

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D bu arada ben gökyüzü olarak algıladım ama okyanus mu o yoksa ??

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
deniz altı görüntüsü vermeye çalıştım ama haklısın mantıksal olarak düşündüğünde deniz altı olduğunu anlıyorsun

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
sulu boyada nasıl çizgi ağırlıklı çalışabilceğimi söylermisin lütfen.sulu boyada çizgi diye bişey varmı bence biraz araştır sulu boya tekniğini.

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
karikatürün anlamını söylermisin bana ? yaww

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben genelde karakalem çalışması yaparım o yüzden suluboyayla pek ilgilenmiyorum.ama sevdim yan çalışmanızı renkler güzel olmuş yani.ben çok zorlanırdım baya denedim suluboyayı.ama;herkes aynı dalda başarılı olacak diye bir şey yok tabi.o yüzden yardımcı olamayacağım malesef..
ama artık biraz yağlı boya çalışması yapmak istiyorum inşallah.
karikatür deyincede aklıma komik ve güldürürken düşündüren çizimler geliyor.bence bu kadar özenilmesine gerek yok yani.diyorumya ben karikatür açısından değerlendirmedim.sadece;işte dediğim gibi renkler hoş duruyor..tekrar elinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim..

omerayar

🌟Usta Tasarımcı🌟
teşekkür ederim bende size başarılar diliyorum