Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Summa d 60 Kurulum

Swerhan

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar suuma d 60 kurulumu hakkında yardım edicek biri var mı cd den kurduktan sonra nasıl corelle bağlantısını kuruyorum

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Cd den kurulumu geç.cdnin içinde güncel yazılımlar yok.İstanbul reklamın sitesine gir orada sana lazım olacak herşey var.videoyuda izlersen corelden kesim çocuk oyuncağı olur.Videodan kurulumu incele başka söze gerek yok.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba evet bende sizin makinanızın aynısı var...)) orjinal cdsi varsa elinizde durum cok kolay iki tane program var içinde onu tanıtacaksınız bilgisayarınıza otomatikman corelin sol üst köşesine winplot yazısı ve simgesiyle geliyor. (bunu yapmadan önce usb ucunuzu tanıttığınız yerde çalıştırmalısınız herzaman) yoksa makina ile bilgisayar birbirini görmez kolay gelsin.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunun için folpa dan yardım alabilirsiniz onlarda sizin bulunduğunuz yerde

Swerhan

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim yardımınız için.. herşeyi kurdum ama kesime gönderirken problem yaşıyorum ekranda could not open summa cutter diye bir hata veriyor ardından bu hata çıkıyor :S

Uploaded with ImageShack.us

graficar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bağlantı port hatası veriyor.plotteri tanıtamamışsın.

pınar67

🌟Usta Tasarımcı🌟
usb yi kasanızın hangi yerinde bağladıysanız orada kalmalı yoksa bu hatayı verebilir.muhtemelen ondan kaynaklanan bir sorun kolay gelsin.