Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Summa Plotter Almayı Düşünüyoruz.. Sizce Nasıl Bir Makine?

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba arkadaşlar...

Summa 120 cm'lik plotter almayı düşünüyoruz....

Sizce S-CLASS mı daha iyi yoksa PHAROS mu....

Yorumlarınız?????

SUSKUN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
summa yı kullanmadım ama mutoh kullandım şu anda graphtec ce 5000 kullanıyorum makına dan çok memnunun tavsıye ederim çok hassas kesim yapıyor casmate ve corel den kesim yapabılırsin kaydırma problemi yok 1mm ara ile kesim yapabilirsin summa yı dışardan inceledim güzel bir makınaya benziyor makınanın folyo tutucuları çok önemli lastık tekerleklerin bastığı mildeki eğe gibi olan frezeler elini sürdüğün zaman kaymaması lazım çin malı makınalarda örneğin copam da elin rahatlıkla kayıyor ve kesim yaparken folyoda benim bildiklerim bu kadar inşallah sana biraz olsun yardımcı olmuşumdur graptec güzel makına değerlendirmeni ve araştırmanı tavsiye ederim

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Merhaba arkadaşlar...

Summa 120 cm'lik plotter almayı düşünüyoruz....

Sizce S-CLASS mı daha iyi yoksa PHAROS mu....

Yorumlarınız?????

İstanbul reklam firması ile görüş ...

Summanın web sitesine bi bak ayriyetten PHAROS diye bir model artık yok..

Summa R serisi oldu o makine..

S-CLASS modelinin adı üstünde zaten ..

limareklam

🌱Yeni Üye🌱
merhaba bende 120 lik summa cut makine var iş yerimi kapattığım için elimden çıkartmak istiyorum makine 2007 model çok temiz hiçbir şekilde tamirat görmedi en ufak bir vidasına bile tornavida değmedi sorunsuz mükemmel bir makine eğer summa yı biliyorsanız söyleyecek hiçbir söz yok zaten piyasadaki en kaliteli ve en iyi makine eğer gerçekten alıcıysanız msn adresim ****@************ telefon numaram 0533 382 83 68 makinenin yanında 1 adet yedek bıçak çizim kalemi orjinal cdleri eğer istenirse 100 - 120 metrekare değişik renklerde folyolarıda yollıycam. Eğer düşünürseniz fiyatı telefonla yada msnden konuşabiliriz. Eğer isterseniz makinenin fotoğraflarınıda yollarım size.

doganza

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Summa Avrupa´da da cok tutulan, kalitesini ispatlamis bir firma. Ben de cok arastirmistim, en son Summa ve Roland arasinda kaldim ve neden bilmiyorum ama Roland´a karar verdim. Ama bu demek degil ki biri digerinden kalitesiz. Ikisini de gönül rahatligi ile tercih edebilirsin. Biri Mercedes digeri Audi diyelim...

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende summa pharos var süper cıhaz ama s class dahada süper ataline firması ile goruş bu firma satıyor distrübütor firma galiba ist reklam bunlardan alıyor sanırım en ucuz nerdeyse bızım ıçın kar kardır

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
bende summa pharos var süper cıhaz ama s class dahada süper ataline firması ile goruş bu firma satıyor distrübütor firma galiba ist reklam bunlardan alıyor sanırım en ucuz nerdeyse bızım ıçın kar kardır

İstanbul Reklam Ataline firmasından almıyor...

Türkiye' de 2 Adet ithalatçı mevcut summa için...

auctor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğer paranız varsa ve evladiyelik bir makina istiyorsanız mutoh almanızı öneririm

TuGo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende graphtec al derim başın ağrımaz fazla...

imi77

🌱Yeni Üye🌱
Bence summa en güzel makina hic sasma ben almanya da kulaniyorum belcikda kaliyor fabrikasi .Rolan vs hepsi ort dogu makinasi.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com

Ucuzcu zihniyet, yanında çeşitli kollardan sorunlar getirir.
Bilgilerinize...

İstanbul Reklam Ataline firmasından hiçbir şekilde makine yada başka bir parça almıyor,

Türkiye' de 2 Adet ithalatçı mevcut summa makineleri için...

TuGo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
erkan bey doğru demiş ayrıca

janjan41

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.olbiaprinter.com
roland summa ve mutoh hangisini alırsan alll uzun yıllar kullanabilirsin hepsininde kesimide kullanımıda süper (ben summa d60 şimdide roland gx500 kullanıyorum) ayrıca yeni çıkan makinelerin poza tanımalı üretilmesi ve corel gibi proglamlardan kesim yapmasıda ayrı bir güzellik

bildiğim kadarıyla summayı türkiyeye ilk getiren ORACAL şuan kim getiriyor bilmiyorum

lessthenzero

🌱Yeni Üye🌱
Summanın Türkiyede 2 adet distribütörü var.Oracal A.Ş. ve Vona teknoloji ltd.Şti. Vona teknolojiden 60 cm. ve 120 cm.Lik makinları stoktan derhal teslim ve ekonomik fiyatlarla alabilirsiniz.

lessthenzero

🌱Yeni Üye🌱
Aldanmayın !

Ucuzcu zihniyet, yanında çeşitli kollardan sorunlar getirir.
Bilgilerinize...

İstanbul Reklam Ataline firmasından hiçbir şekilde makine yada başka bir parça almıyor,

Türkiye' de 2 Adet ithalatçı mevcut summa makineleri için...

Size katılıyorum.Ataline firması kendini bu tür reklamlarla dahada küçük düşürüyor.insanları aldatmak o kadar kolay değil !

quisimodo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paranın alacağı en iyi makina diyebilirim. kullanıyorum ve çok çok memnunum.

ADK3434

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kimsin bilmem arkadaş ama benm bildiğim tek firma summa kesici plotterde oda ATALINE Firmasıdır Siz reklam yapıp kendinizi aşalamayın