Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Suna Pekuysalı saygıyla anıyoruz.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
suna pekuysalı kısa zamanda kaybetmiştik. mekanı cennet olsun.
çok sevdiğim bir sanatçıdır. bu yüzden onun vefatınndan sonraki gün yapmış olduğum bir e-cart çalışmam.

iyi seyirler.

sunapekuysaldx9.jpg

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
tutup şurası burası denemeyecek kadar anlamlı bir tasarım bu. ellerinize sağlık. bir kez daha allah rahmet eylesin. tek ricam istanbul kelimesinin düzeltilmesi. çok teşekkürler bu çalışma için.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
yüreğine sağlık arkadaşım...gerçekten anlamlı bi çalışma olmuş...sanata ve sanatçıya verdiğin değeri çalışmalarında da görmek mutluluk verici...ellerin dert görmesin...tebrik ederim...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
tutup şurası burası denemeyecek kadar anlamlı bir tasarım bu. ellerinize sağlık. bir kez daha allah rahmet eylesin. tek ricam istanbul kelimesinin düzeltilmesi. çok teşekkürler bu çalışma için.

istanbul için özür dilerim. hakkatten hızlı yazdığımdan kaynaklanan bişeydir. birde klevya kullana kullana artık ölüm anında... neyse teşekkürler yorumunuz için. sayğıyla anıyoruz. allah rahmet eylesin.

yüreğine sağlık arkadaşım...gerçekten anlamlı bi çalışma olmuş...sanata ve sanatçıya verdiğin değeri çalışmalarında da görmek mutluluk verici...ellerin dert görmesin...tebrik ederim...

teşekkürler... sanat camiasının eskilerinin yeri benim yanımda çok değerlidir. nedense benim eskiye olan güvenim yeniye olan güvenimden daha fazladır. ben mesela 60 lı 70 lı yılların parçalarını dinlerim. bu şekilde arkadaşlarım bana eski kafa derler ama bi okadarda yenilikçiyimdir.

tekrar teşekkürler.

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Gerçekten çok samimi bir iş çıkarmışsın.Gülmek kendisine çok yakışırdı.
Allah gani gani rahmet etsin.Emeğine sağlık.

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ellerine sağlık allah rahmet eylesin

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
çok duygulu bır calısma olmus arkadasım yuregıne saglık.. sanata sanatcıya gostermiş oldugun degerı kutluyorum..

alicanpek

🌱Yeni Üye🌱
Forumda kimse neden yazım kurallarına uymuyor?
Bence herkes dikkat etmeli, Grafikerler.net ise noktadan sonra küçük harfle cümleye başlanmamalı.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sanata ve sanatçıya verdiğiniz değer çok anlamlı nadir rastlanan değerlerin hatırlatılması üzerıne söylenecek çok fazla söz yok emeğinize sağlık

Skylight

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gereken şeyler söylenmiş aslında diğer çalışmaların gibi bu çalışman da sade ve anlamlı bir çalışma olmuş emeğine sağlık.

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu iş için şöyle olmuş böyle olmuş diye yorum yapmaya gerek yok. Bir saygı çalışması. Emeğinize sağlık. Ama birkaç yerde harf hatası var belirtmeden geçemedim:)

ertiryaki

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ah şu harfler nezaman nerde duracağını hiç bilmiyor, beyaz kağıdın kenarına yazdık bütün alfabeyi hadi gidin doğru yere dedik ama nerdeeee, yine başlarına buyruk hareket ediyorlar. Bu anlamlı çalışma için yüreğine sağlık...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Allah rahmet eylesin...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrikler sade ve hoş bir çalışma suna pekuysalı sevgi ve saygıyla anıyoruz