Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Sünnet vektörü arıyorum

burakozgen

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar;

Sünnet temalı bir baskı yapmam gerekiyor fakat temaya uygun olabilecek bir sünnet çoçuğu, maşallah yazısı, güzel bir nazar boncuğu, asa yada bir sünnet şapkası bulamıyorum. Google da denemediğim hiç bir şey kalmadı elinde bulunan yada yol gösterecek biri olursa çok sevinirim.

iyi Çalışmalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba arkadaşlar;

Sünnet temalı bir baskı yapmam gerekiyor fakat temaya uygun olabilecek bir sünnet çoçuğu, maşallah yazısı, güzel bir nazar boncuğu, asa yada bir sünnet şapkası bulamıyorum. Google da denemediğim hiç bir şey kalmadı elinde bulunan yada yol gösterecek biri olursa çok sevinirim.

iyi Çalışmalar.

Genelde sünnet olacak cocukların kendi fotoğrafları konularak bu tarz çalışmalar çıkar ama :) bu konsepte uygun bir çocuk bulmak çokta zor olmasa gerek.

Sünnet davetiyeleri eskiden grafik tasarımın elle yapıldığı zamanlarda çizilen illustrasyonlar sonrasında şimdi flu gözler, çocuğun palmiyeler yada arabalar arasında fotoğraf düzenlemeleri ile yapılıyor.

Aradıklarınızın tamamı internette mevcut. ''Basitçe sünnet davetiyesi örnekleri yazmanız yeterli.''

Vektörel olarak istiyorsanız arama yapacağınız zaman da çizmeniz daha kısa ve net bir çözüm.

Ama konunun güncelliğini korusun belki elinde bulunan matbaacı veya arşiv seven arkadaşlar vardır..

burakozgen

🌱Yeni Üye🌱
İlgin için teşekkürler Creedwar fakat yapacağım baskı bir davetiye üzerine olmayacak özel bir ürün üzerine baskı yapılacak ve spesifik bir kişi adına yapılmayacak bu yüzden fotoğraf kullanma durumum olmuyor ne yazıkki.

Çizim programları ile çalışmadığım içinde hazır bulabileceğim desenleri corelde bir araya getirip ortaya bir ürün çıkarmam gerekiyor. Hala arıyorum ama bir çizim bulabilmiş değilim.

Elinde bu şekilde vektör olan arkadaşlar varsa paylaşmalarını rica ediyorum

Teşekkürler.