Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sunum cd kapağı için...

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Organizasyon metni gerçek değildir!

Sunum Cd kapağı için henüz ham halde kapak teklif çalışmasıdır.

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
kenardaki kıvrımı biraz daha yumuşak yaparsan hoş olmuş organizasyon yazısının arka fonunu değişik birşey deniyebilirsin living antalyanın fonu da değişebilir konsept güzel eline sağlık

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
enteresan bir çalışma... Ama bence portakal yumurta değil:) yani benim anlatmak istediğim eğer portakaldan resim çıkmasını istiyorsunuz soyulmuş halde portakal resmi olsa daha anlamlı olacak... böylece portakal üzerine verdiğiniz efekt bana yumurta anımsadı. portakal yaprakları alta olmazlar:S Organization of echology works and protektion yazı gri fontunu uyumsuz kaldı... Bence yapraklar portakalın üst kısmında olsa ve yaprak üzerinde yazı olsa daha hoş olmamıydı? arka zemin çalışması eğer siz yapmışsınız çok güzel oldu beğendim renk tonları hoş durdu. solda kıvrılan yerde gölge sayfa dışına çıkmış sanırım:S opacity biraz daha düşürebilirsiniz.

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tşkkrler..Asit, kıvrımın yumuşaması gerekiyor doğru.Organizasyon yazısı yerine başka bir yazı gelecek aslında, sanırım orayı koyu yeşil veya siyah yapmalıyım."Living Antalya" fonu konusunda içim rahat, ama daha etkili birşey gelirse aklıma uygulayabilirim..
Kasta095, yorumların için tşkkrler.Dikkate alıyorum .Çalışmadaki fotğraflar haricinde tamamı bana ait.Background da tarafımdan yapıldı.Yaprakları üste alma öneriniz görsel olarak daha iyi duracağı içinse denemeye değer..Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz :). Nasıl koyarsanız öyle durur.
Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım.Olabilir, tasarımı bozmadan yapmayı becerebilirsem soyulmuş poratakalı denerim.Zaten çalışma henüz işlenmemiş halde..Mesela o portakal da değişmeli, kalitesiz bir fotoğraf kullandım çünkü.

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Tşkkrler..Asit, kıvrımın yumuşaması gerekiyor doğru.Organizasyon yazısı yerine başka bir yazı gelecek aslında, sanırım orayı koyu yeşil veya siyah yapmalıyım."Living Antalya" fonu konusunda içim rahat, ama daha etkili birşey gelirse aklıma uygulayabilirim..
Kasta095, yorumların için tşkkrler.Dikkate alıyorum .Çalışmadaki fotğraflar haricinde tamamı bana ait.Background da tarafımdan yapıldı.Yaprakları üste alma öneriniz görsel olarak daha iyi duracağı içinse denemeye değer..Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz :). Nasıl koyarsanız öyle durur.
Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım.Olabilir, tasarımı bozmadan yapmayı becerebilirsem soyulmuş poratakalı denerim.Zaten çalışma henüz işlenmemiş halde..Mesela o portakal da değişmeli, kalitesiz bir fotoğraf kullandım çünkü.

Ama bence "mantıken portakalın yaprakları altta veya üstte durur diye bişe olmaz :) - doğrudu:)

Soyulmuş portakaldan resim çıkması zaman zaman kullanılıyor , rastladım - evet farkındayım, ama bence ne mantıklısı o... ama resim oturtması sizin elinizde ne kadar temiz çalışma yaparsınız o kadar şık olacak... eğer portakal soyulmuş halde olacak o zaman yapraklar da alta kalıcak:angel: iyi çalışmalar

muratz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlgili yorumların için teşekkürler.Soyulmuş portakalı deneyeceğim inşaallah.
Yapraklar ise altta kalsın bence :)

graffiti82

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu tarz tasarımlara bayılıyorum zaten... renkler tamamen antalya
portakalın içnde yat limanı harika olmuş

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
değişiklikleri yaptığında daha hoş olacak emeğine sağlık