Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Susuzluk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

he85

🌱Yeni Üye🌱
Birinci afiş çalışmam..Tamamen vektörel bir çalışmadır,illustratorda hazırladım..
afi1800x1120hp9.jpg

Benzer konular

he85

🌱Yeni Üye🌱
İkinci afiş çalışmam..Photoshop ve illustrator programlarını kullanarak hazırladım.Yaklaşık 6-7 saatte yaptığım bir çalışma, önceki afiş çalışmamıda aynı sürede yapmıştım.
Not: Afişteki fotoğrafı, yaklaşık 6-7 fotoğrafı birleştirerek oluşturdum,yani hazır bir fotoğrafı alıp direk afişe koymadım..

Teşekkürler..

afis2800x1120pf4.jpg

Bu arada demin son yaptığım afiş çalışmasında kullandığım sloganla ilgili, başka bir arkadaş benden önce bir topik açmış, yeni gördüm.Tamamen şans eseri olan birşeydir,öyle denk gelmiş..Yani ben forumda açılan topiği görmeden önce, afişimi çoktan yapmıştım zaten.Tasarım açısından da hiçbir benzerlik yok. Yanlış anlaşılmaması için açıklama gereği duydum. Herkese başarılar dilerim..

Teşekkürler..

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir calisma olmus ama biraz daha üzerinde uğraşsan daha güzel olabilir :)

jackhal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikinci daha iyi.. birincide çizim olayı iyi ama kompozisyon güzel değil.. ikinci iyi... başarılar

GRAFF

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aynen arkadaslara bende katılıyorum!

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende ikinci derim başarılar

he85

🌱Yeni Üye🌱
Üçüncü afiş çalışmam..Çalışmamı akrilik boya ile yaptım ve digital ortama aktarıp, renklendirdim.

afis3lb7.jpg

Son düzenleme:

aybuldu

🌱Yeni Üye🌱
İkinci afişte sloganın yazıldığı siyah kısım olmamış. Sloganı zemin kullanmadan yazarsan daha iyi olur sanırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...