Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

T-shirt

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Valla öle hataları vardır belki bunları dile getire bilirseniz sevinirim. :)

tokiobombombycashmelekvk8.jpg

Benzer konular

baygolge42

🏆Pro Tasarımcı🏆
resmi ilk gördugumde TOKİ de bomba patladı gibi geldi ama sonradan farkettim ellerine saglık.

fairylike

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.facebook.com
çok gzl olmuş ama o ertanli yazısını niye koydun ya da başka bir yere ya da daha güzel estetik koyabilirdin o hariç gerisi süper

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
tasarımınız çok güzel olmuş sadece arka planın fırçalar net olmamış indiğini brushları falan bi yere koysanız daha süper olur bence eline sağlık o

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok gzl olmuş ama o ertanli yazısını niye koydun ya da başka bir yere ya da daha güzel estetik koyabilirdin o hariç gerisi süper

Ertanlı yazısını aynı işyerinde calıstığım bir arkadasım ve 2 tane ertan olduğu için bir arkadasa ertan diğerine ERTANLI değil "Ertanlee" diyoruz. Bende sevdiğim saydığım bir arkadaşım olduğu için ona böle bir yakıştırmada bulunim dedim ham ayrıca kendisi Avusturalya'ya gidior o yüzden öle bir hatırası olsun dedim :(.

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tasarımınız çok güzel olmuş sadece arka planın fırçalar net olmamış indiğini brushları falan bi yere koysanız daha süper olur bence eline sağlık o

fırça darbeleri dediğiniz yerler deki sorun benimde dikkatimi çekti ama bu benim ilk yaptığım detaylı iş vede böle ufak tefek hataları görememiş olabilirim eleştriniz için teşekkürler.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
vw nin ilustrasyonu guzel olmus. Fircalarla ilgili yorumu ve aciklamanizi okudum. Bence de fircalar ile ilgili biraz calismalisiniz. Bir butunluk ve isin geneli ile bir ifade parelelligi olusturduklarini gorunceye dek. Tebrikler. elinize saglik.

cashmelek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vw nin ilustrasyonu guzel olmus. Fircalarla ilgili yorumu ve aciklamanizi okudum. Bence de fircalar ile ilgili biraz calismalisiniz. Bir butunluk ve isin geneli ile bir ifade parelelligi olusturduklarini gorunceye dek. Tebrikler. elinize saglik.

yorumunuz için teşkkürler. :)

mulax

🌱Yeni Üye🌱
slm

0-12 yaş arası çocuk tasarımları yokmu? önceden gönderen oluyodu artık yok sanırım ... BİRDE 2, EL KATALOGLAR NERDEN TEMİN EDEBİLİRİM 0-6 YAŞ ARASI KATALOG DEDİĞİM JPEG-İLİSTRASYON OLARAK CD LERİ