Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tabela ustaları ve grafiker aranıyor - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adamedya

🌱Yeni Üye🌱
Tabela ustaları ve grafiker aranıyor

Program/Seviye:
Tabela Ustası:
Kaynak+montaj+kompozit+pleksi ve krom kutu harf
aplikasyon+araç kaplama konularında en az 2 veya 3 ünü yapalilen ustalar alınacaktır.

Grafiker:
İyi derecede COREL DRAW iyi veya orta derecede PHOTO SHOP

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: MAAŞ + YEMEK + KONAKLAMA (personel evi mevcuttur)

E-posta:kusadasiajans@gmail.com

Telefon: 0256 613 15 05

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

hsngl

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.icebergajans.com
merhaba hocam gaziantepte ıceberg reklam ajansında calışıyorum.konaklama sorunum var.sizde konaklama sorununu haletmiş durumdasınız.onun için szinle calışmak istiyorum.
hcosskun@outlook.com.tr adresim bu calışmayı düşünürsenız bilgilendirirsiniz.
saygılar

cesm

🌱Yeni Üye🌱
Ben telefonda konuştuk Kuşadasına gittim arkadaşlar 2 gün kaldım çalıştım cv gönderdim maaş isteğimi sordular istediğimin biraz altına okey dedim gittim telefonda mesai yapıyor musunuz dedim hayır yapmıyoruz dedi ev nasıl diye sordum 3 oda 1 salon personel evimiz var 3 kişi kalıyor dedi..ok dedik siz buradan ne anlarsınız size kalmış...
gittim yanında 3 tane iş bilmez stajyer çalışıyor eleman sıkıntısı bariz belli... baktım çocuklar 12 saat çalışıyor akşam 8 lere kadar hee bu normal çalışma saatiymiş mesai yapmıyolarmış :) ilk gün baktım bana uymaz akşamına dedim ben gidiyorum burası bana uymaz gayet güzel konuştuk beni garaja bırakırmısın dedim tmm dedi...
bu arada çok önemli bi şey var yönlendirdiği eleman beni almaya gelmedi bilmediğim bi yerde otogarda yol tarif edip şurada in dedi elimde bavul o kadar yoldan sonra bide bunlarla uğraştım geldim kimse ilgilenmedi sayın patron dinlenicen mi çalışırmısın dedi farketmez dedim hemen bi pc ayarladılar 17 inç :) içeriği belli olmayan 5 resim olan 18 sayfa bi katalog işi verdiler :)
neyse otogara gelelim yolda bağlamalar yok biz çok büyüyecez burası senin için çok doğru yer falan filan bende peki tmm dedim seni bu gece otele yerleştireyim dedi ok dedim gittik otele kaldım gece sabah gittim bu arada valizimle dolanıyorum iki gündür gittim çalıştım bu arada yemek verdiği için öğle tatili yokmuş :))) ama bana otogarda ded ki sen 1 saat izin yap gün içi öteki elemanlara bi yalan söyleriz rahatsızlığı var falan diye :)
akşam oldu işten gelicek tabelacıları bekliyorum eve gidicem yerleşmek istiyorum bir an önce hiç ilgilenen yok çalışanlar insanlıktan çıkmış sap gibi oturuyorum açım neyse geldiler yine aldım valizi eve gidiyoruz ev yakın eve girdim ve çıktım sadece 3 dk sürdü mutfak diye bi şey yok tuvalet berbat böyle bi koku yok bütün odalar kitli salonda köpek havlama sesleri iki köpek kalıyormuş sadece 1 oda açık bi ranza var iki yatak çarşaflar yastıklar simsiyah çocuk bana dedi bu üstte yatarsın :) gülüyorum yaa ... çıktım aldım valizi aradım patronu dedim ben burada kalmam bana ne yapıcaz dedi... dedim orasını sen söyle...orda kalan insan değil mi dedi vay beee...onlar insanda sen onları orada yatırdığın için sen insan değilsin demedim...yeni yer arıyoruz söylemediler mi diyor...bi eleman verdi yanıma boş otel arıyoruz bulduk bi tane ama parasını veren yok çocuğu gönderdim gittim içtim geldim otele yerleştim sabah kalktım gitmeden aradım kendisi yok kıza 50 tl bırakmış 50 tl da havale yapıcaz dedi iyi dedim :) bugün 45 tl göndermiş 5 tl masrafı benden kestirmiş bende git gel otel yeme içme 500 tl harcadım hayat çok güzel kuşadasında...
Grafikerlik bedava insanlık on numara eğer çalışmak isterseniz ADAMEDYA ve çantacılıktan gelme patronu METE beyi tanımalısnız mutlaka gidin...
orada çalıştırdığı 3 grafikerin akşama kadar yapacağı işi kendi yapacaklarımda dahil 8 saat içinde yapmazsam adam değilim insan sömürmekle akıllı olunmuyor malesef yazık...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...