Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tablet Eldiveni Nerden Bulabilirim

jowox

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba SmudgeGuard diye bir eldiven var ancak türkiyede bulamadım kendi sitesinde 15 dolara satılıyor ama bunu türkiyeden bulup alsak daha iyi olur. Acaba bunu bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ?

Buda Videosu
https://www.youtube.com/watch?v=otnzYYpPrUc

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Merhaba SmudgeGuard diye bir eldiven var ancak türkiyede bulamadım kendi sitesinde 15 dolara satılıyor ama bunu türkiyeden bulup alsak daha iyi olur. Acaba bunu bulabileceğim bir yer biliyor musunuz ?

Basitçe bir fikir verecek olursam likralı bir malzeme ile kendin diktirebilirsin..şahsen 2 yıldır bu şekilde rahatım.

azizcarman

🌱Yeni Üye🌱
işini görürmü bilmem denemedim ama bir adet bilardo eldiveni alırsan işini görür 5 tl lik birşey yıllar önce kadıköyde bir salondan almıştım bir bak belki işini görür

ecanberg

🌱Yeni Üye🌱
işini görürmü bilmem denemedim ama bir adet bilardo eldiveni alırsan işini görür 5 tl lik birşey yıllar önce kadıköyde bir salondan almıştım bir bak belki işini görür

bilardo eldiveni baş işaret ve orta parmağı kapsar ve genelde sol el için olur.arkadaşın istediği serçe yüzük parmağı kapsayan.o yüzden iş göreceğini sanmıyorum.

Bu arada bulursan buraya da yaz da biz de alalım :)

Son düzenleme:

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Motorsiklet kullananların soğuk havalarda kullandıkları ince neopren malzemeler var onlardan ince iç eldiven olarak bakabilirsiniz istemediğinz parmakları keserseniz olabilir.

solakbarbar

🌱Yeni Üye🌱
merhaba,bahsettiğiniz üründen türkiyede bulunurmu bilmiyorum ama alternatif olarak avizecilerde bulunan ve avize temizlemeye yarayan ince eldivenler olduğunu söylüyorlar belki işinizi görür