Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tablet ile Accurate 4?

Deroenekes

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,
sürekli Accurate 4 nakışprogram kullanıyorum...+- günde 8 saat. Ve bileğim buna dayanmamış:sadsmile: Yurtdişindan Evoluent'in vertical mouse'in siparişine verdim ama asıl merak ettim şey: Accurate 4 tablet ile çalışıyor mu?
Olursa hangi tableti tavsiye edersiniz:smile:
Teşekürler

UC-LOGIC

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.uc-logic.com.tr
Merhaba ;

Garfik tablet windows veya mac ile mouse ile kullanabildiğiniz her programda rahatça çalışabilir . Bilgisayarınıza bağladığınızda mouse yerine geçer eğer kullandığınız programın basınç duyarlılık özelliği yoksa sadece mouse gibi kullanabilirsiniz .Basın destekli programlarda ( photoshop , illustrator , corel, artrage vs..) diğer özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Bildiğim kadarıyla Accurate 4 windows üzerinden çalışıyor tabletinizi rahatça kullanabilirsiniz.

Size UC logic WP4030 modelini öneririm alışmak için ideal alıştıktan sonra ihtiyacınız olursa daha büyük çizim alanlı bir model alabilirsiniz.

experiment_100

🌱Yeni Üye🌱
Hayırlı günler, yaklaşık 5 yıldır accurate4 kullanıyorum ancak programı dongle aracılığı ile zorunlu olarak kullanıyorum. Güncel anakartlar üzerinde dongle girişi (eski yazıcı baglantısı) bulunmadıgı için güncellediğim bilgisayarımda programı kullanamıyorum :( Yardımcı olabilirseniz müteşekkir olacagım. Şimdiden Teşekkürler

hakanc1

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba,
sürekli Accurate 4 nakışprogram kullanıyorum...+- günde 8 saat. Ve bileğim buna dayanmamış:sadsmile: Yurtdişindan Evoluent'in vertical mouse'in siparişine verdim ama asıl merak ettim şey: Accurate 4 tablet ile çalışıyor mu?
Olursa hangi tableti tavsiye edersiniz:smile:
Teşekürler

merhaba
mouse yi denediğinizde,kullanışlı olup olmadığını bizimlede paylaşırsanız çok sevinirim.Sonuç olarak pahalı bir mousey miş(470 tl)