Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takıntılarımız...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
damlaaa 2)Belki ilk defa duyacaksınız ama hayatta 2 kişi aynı yatakta yanyana yatamam aramızda mesafeler olsa bile bunalıyorum
yandın kızım sen evlenme :D:D:D
bende sağ tarafımda birini yürütemem hemen sol tarafıma geçirttiririm :)

sorma iremcim ya bunu her duyan bu tepkiyi veriyor:(inşallah boşanma sebebim olmaz:)

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Takıntılarımızdan kurtulamayız çünkü bir hastalık degildir.
Karakter köklemesidir.
o yüzden ilgilenen arkadaslara takıntılarını törpüleme üzerine çalışmalarını tavsiye ederim.
Bilgi.. :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Karakter köklemesidir.
o yüzden ilgilenen arkadaslara takıntılarını törpüleme üzerine çalışmalarını tavsiye ederim.
Takıntılarımın üzerine gidiyorum ve ümit ediyorum ki bu şekilde yenicem:p
Teşekkürler mercano

aLcaK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Benimde saat takıntım var. Mesela saat 12.05 ise ben hayatta bir işe başlamam 12.30 olması lazım :D Garip bir takıntı ama yavaş yavaş kurtuluyorum :)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Benimde saat takıntım var. Mesela saat 12.05 ise ben hayatta bir işe başlamam 12.30 olması lazım :D Garip bir takıntı ama yavaş yavaş kurtuluyorum :)

Bu benim bir arkadaşımda da vardı bir iş yapıcaksa tam,çeyrek,yarımları beklerdi
lise zamanlarında okuldan kaçarken sırf onun bu takıntısı yüzünden bekçiye yakalanırdık sonra sınıfça ona saldırırdık :p Umarım yenersin:p

wornheart

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
benimki takıntılıktan çıkmış saplantı haline gelmiş benimde siyah takıntım var düşünebiliyomusunuz cocukluktan beri üzerimde mutlaka siyah bi kıyafet vardır
odamın duvarları bile siyah olsun isterim karanlıkta yanlız kalmayı severim
hiç kimsenin olmadı ıssız yerlerde tek başıma yürümekten hoşlanıyorum
korkmuyomusun diceksiniz bu bana zevk veriyo

siyah giyen bi bayan görsem ( çirkinlik derecesi hiç önenli diil :D ) beni çok etkiler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benimki takıntılıktan çıkmış saplantı haline gelmiş benimde siyah takıntım var düşünebiliyomusunuz cocukluktan beri üzerimde mutlaka siyah bi kıyafet vardır

siyah giyen bi bayan görsem ( çirkinlik derecesi hiç önenli diil :D ) beni çok etkiler

siyahı kim sevmez ki sonuna kadar siyah:)siyaha olan tutkun avatarından belli zaten:p
karanlıkta ve ıssız yerlerde tek dolaşmak konusunda seninle hemfikir olamayacağım
:(dikkatlı olmanı tavsiye ediyorum :p
arkadaşlar katılımınız için teşekkürler...

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆

siyah giyen bayan dışında sana katılıyorum ;)

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
takıntılar herkeste var gerçekten...
bendede hala evde yalnız kalsam tüm odalara bakıyorum sanki biri varmış gibi geliyor..
Yıllardır bunu atamadım

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Bu ara Forum Kurallarının uygulanabilirliğine takıntılıyım sanırım :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Karakter köklemesidir.

evet tamamen haklısın takıntımız hastalık değil, sadece karakter köklemesidir.

Bu ara Forum Kurallarının uygulanabilirliğine takıntılıyım sanırım :)

o takıntı değil alışkanlık

aynı şekilde de forumu sabahan akşama kadar açık tutması, cevap yazmasak bile forum açık olacak.

şimdi bu konu okurken, kendime dedım yok canım, benim ne takıntım olabilir. düşündüktan sonra, eyva başımı tuttum ne çok takıntım var...

kağıd peçete ile biri elleri silersa sesi senir eder, biri paket elinde mıncıklayarak sesi sinir gelir, laptopumun çalıştığı motoru, birinin dişleri gırcıklaması, aspirator sesi, yanmayın çakmak sesi, bir bayanın uzuk topuk giydığı asker gibi yüremesi, elleri kirli kuru olduğuna, biri yanımda çikerdek yersa (ondan sonra o çikerdek kabuğu slmesi:D) daha neler neler....

o takıntı değil o tamamen psikoloji sorunluğu dolayı oluyor, ekloi bozkluğu. daha çok viamin içmemiz ve hiç bir şey duymamak lazım...bana yardımcı oldu:angel: şimdi gayet muluyum

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Ben parmak uçlarıma dokunamam, dokundurtmam da! Takıntı bilemem ama acayip sinirlerimi bozuyor. Birisi karşımda parmak uçlarını birleştirirse ölecek gibi oluyorum :)

mavi gül

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende kilo aldımmı dışarı bile çıkmak istemem utanırım bu takıntım var bu biraz kötü bir takıntı farkındayım ama yenemiyorum. o yüzden 1 ay içinde en az 4 5 kilo vermeyi beceriyorum:):):)

şirine13

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
grafikpaylasim.azbuz.com
:Dbendede simetri hastalığı var bi kere proje ödevimi yaparken 2 büyük boy kartonu ziyan etmiştim:(
bide evde yanlız kalmaya bayılıyorum olmayınca giriyorum odama kafamı kitaplarımın arasına gömüyorum:)

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
bende karşıma geçip biri konuşurken onu kesesim geliyo işkence aletleri kullanasım geliyo :D

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bende karşıma geçip biri konuşurken onu kesesim geliyo işkence aletleri kullanasım geliyo :D
aman tanrım umarım birgün karşı karşıya gelmeyiz...:)dilerim en kısa zamanda bu takıntını yenersin yoksa etrefında seninle konuşan kimse kalmayacak:p