Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takviim tasarımı(yorum yaparsanız ) sevinirim

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışmalırınız gayet güzel, sade... fakat tam ortada 2008 yazmışsnız o zaman neden her ay üstünde aynı şey yazdınız, sanki fazla geldı... bir de rakamları olduğu font hoş değil, başka bir font denemelsiniz...

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkür ederim kasta.. Ben genelde anlaşılır olmasını tercih ettim bazı fontlar var birbirine giriyor rakamlar ne oldugu anlaşılmıyor ama başka şekildede denicem yorumun için teşekkür ederim

orangelessons

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
myspace.com
Uhuv :) senden de bu beklenirdi arkadaşım :)
Arka plan renk tonunu çok iyi seçmişsin. Opacity'i müthiş kullanmışsın, bu gözümden kaçmadı :)

inanhuseyin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
takvmtasrm2.jpg

Resminizi buşekilde yüklerseniz daha rahat yorum alabilirsiniz.

çalışmanız sanırım kullanıldı, çünkü geçen senenin. Ellerinize sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim arkadaşlar yorumlarınız için.Kullanılmak için tasarlanıldı hocalarımız ama bizi bir kumbasa getirip çalışmalarımızı ellimizden alıp bir daha bir şey dememişlerdii.bununla beraber üniversiteyle ilgili 2 tane takvim daha var elimde onunla kaldık yaniii....

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
hoş bir çalışma ...Ama font güzel değil ..Birde ayların üstüne nedne 2008 yazdınız anlayamadım..Tekrar tekrar belirtmek anlamsız olmuş..
İyi çalışmalar

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
ewet font her kezin hoşuna gitmiyor ama anlaşılır ve okunaklı bir font olmasını istedim onun için.yorumun için teşekkürler

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
wawwww :) ben cok beğendim emeğine sağlık güzel bir iş çıkmış .

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim arkadaşım okul zamanın kalma bir iş :D:D:D

maxiday

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak güzel görüntü yakalamışsın ama biraz daha profesyone bakıldığında feather verirken yani resmin etrafını keşke daha geniş alandan daha az yer alsaydın böylece zeminden resime geçişler daha yumuşak olurdu bir bütün olarak görünürdü evet font biraz uçuk olmuş ama genel oalrak güzel birşey çalışma, başarılar...

ilter

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel bir çalışma yanlız backroundu beğenmedim çalışmanızı boğmuş diye düşünüyorum zemin renginden dolayı çok göz yoruyor.

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
şimdi çok daha başarılı işler yapıyorsun yani güzel .. takipteyim senin işlerinin :) paylaşırsan mutlu olurum...

teşekkürler arakadaşım yorumun için sizde gayet başarılı işler yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla..
çalışmaktan paylaşmaya fırsat olmuyor ama en kısa zamanda paylaşıcam tekrar teşekkürler...

diger arkadaşalr yorumlarınız için teşekkürler sizede...

Dark

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler arakadaşım yorumun için sizde gayet başarılı işler yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla..
çalışmaktan paylaşmaya fırsat olmuyor ama en kısa zamanda paylaşıcam tekrar teşekkürler...

diger arkadaşalr yorumlarınız için teşekkürler sizede...

:):):):):):):):

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Elinize sağlık güzel olmuş.

Yanlız "2008" yazısının fontu ve rengi daha farklı olsa; göze daha hoş görünürdü.Birde zeminden fotoğrafa daha yumuşak bir geçiş uygulanabilirdi.Onun dışında hoş bir çalışma, emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.