Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takvim Başlığı çalışmalarım ( iyireklam10)

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar fırrsatım Oldukça Çalışmalarımı koyacagımı söylemiştim bir ay öncesine akdar yogun oldugumdan çalışmalarımı sizlerle paylaşamadım .. aşağıda 4 adet takvim Başlığı çalışmam var
Bakalım sizde Begenecekmisiniz.?

Not : hepsi basıldı müşteri Onayından geçti.. ( bazılarında ufak tefek hatalar ardı baskı öncesi giderildi ama buraya son halini koymadım :) )

1

takvim%2520ba%25C5%259Fl%25C4%25B1%25C4%259F%25C4%25B1.jpg

2

takvim%20ba%C5%9Fl%C4%B1g%C4%B1%20copy.jpg

3
hastane2.jpg

4
hastane1.jpg

şimdilik bukadar Tşk Ederim :)

Benzer konular

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
Atlas doğum evinin kırmızı aynası hepsinden güzel. Resmi iyi bulmuşsun

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
sadece sürücü kursuna ait takvimde eleştirim olacak, kadranın solundaki erkeğin galiba üstü çıplak ve yatıyor. Çok belli oluyor. Abes olmuş. Şahsen direk gözüme takıldı. Diğerleri güzel.
Eline sağlık.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
sadece sürücü kursuna ait takvimde eleştirim olacak, kadranın solundaki erkeğin galiba üstü çıplak ve yatıyor. Çok belli oluyor. Abes olmuş. Şahsen direk gözüme takıldı. Diğerleri güzel.
Eline sağlık.

az seksilik katsın istedim :)

secilkiremitci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzeller ellerinize sağlık benim gibi bir acemiye harika örnekler oldu kendi adıma teşekkür ederim....

KontDRACULA_001

🌱Yeni Üye🌱
"Atlas doğum evinin kırmızı aynası" derken o reklam hepsinden daha iyi olmuş demek istedim. Yani o takvim aynasını çok sevdim.

O reklamdaki tüm resimler iyi ama asıl hoşum giden doktor ve ve hastasıyla olan ana resim. hoşuma gitti. Amacına tam oturan bir resim olmuş.

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Atlas doğum evinin kırmızı aynası" derken o reklam hepsinden daha iyi olmuş demek istedim. Yani o takvim aynasını çok sevdim.

O reklamdaki tüm resimler iyi ama asıl hoşum giden doktor ve ve hastasıyla olan ana resim. hoşuma gitti. Amacına tam oturan bir resim olmuş.

hmm evet benimde hoşuma gitmişti o resim çok güzel oturdu oraya :)

tşk ederim begendiğin için ordaki diger atlas çalışmasıda çok hoş oldu bence çünkü resimde güzel bir esprili msj var tatlımı tatlı bir bebek yanlış bir ayakkabı giyiyor .. ve orda dogru seçim için vs..vs.. uzaman kadromuzla yanınızdayız deniyor ..

ve hem iyi bir msj hemde hoş bir tasarım olmuştu ..

DERİŞ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bişey sormak istiyorum ben bu çalışmaları internette google'a takoz takvim yazmıştım google'da çıktı ordan mı aldın

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık güzel olmuş kırmızı olan daha hoş duruyor

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline sağlık hepsi güzel olmuş.

Pınar Bozdemir

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçekten güzel olmuş başarılarının devamını dilerim arkadaşım eline sağlık..

bişey sormak istiyorum ben bu çalışmaları internette google'a takoz takvim yazmıştım google'da çıktı ordan mı aldın

gerçekten google da çıkıyor arkadaşa katılıyorum..Vedat picasa albümü diyor o sizmisiniz acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MONASTERY

👑Efsanevi Grafiker👑
şirine24 flood un kurallara aykırı olduğunu bilmiyor musunuz?

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑

yaptığınız suçlama dayanıksız
sanırım arkadaşın kendi bloguna picasa yardımıyla oluşturduğu galeriden örnekler google da karşınıza çıkmış

ve nasıl olduda 10 aylık konuyu hareketlendirme gereği duydunuz bi anlasam

iyireklam10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bende anlamadım evet internette çıkan vedat picassa album benim buranın dışındada picasa albumde resimlerimi yada baız çalışmalrımı toplu olarak saklıyor vede paylaşmak isteyenlerle paylaşıyorum

googlda aramalarda photoshop photoshop dergi yada kapagı ayzınca yada takvim takoz takvim yazınca hem grafikerler net görsellerdede arayınca picasa albumun enredeyse ilk sıralarda yer alıyor :)

ya gerçekten çok hit alıyor yada arkadaşlarımda örneklerimi başkalarına gösteriyor..

emiliyan

🌱Yeni Üye🌱
iyireklam 10 sizden şu yapmış oldugunuz hastane takvimlerinin çalışmalarını istesen yollarmısınız. crd olarak cevap bekliyorum sizden