Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Takvim Çalışması

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
35*50 ebatında kütüklü takvim çalışmam... boş olan göbek kısmına firmanın kendi müşterilerin isimlerini sonradan hazırlanarak basılacak..

baskı aşamasında yorumlarınızı bekliyorum... şimdiden teşekkür

bentkls9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
100 yıllık hollanda... sloganındaki fontlar ürünle hiç uyum sağlamıyor. Outer Glow vermek yerine ürünleri ön plana çıkartacak bir renk seçmeni isterdim.

Koyu_Beyaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sol üst köşedeki bayrağı andıran figür amaca ulaşmış gayet güzel duruyor, kutuların ışığını biraz daha az versen çok daha güzel durucak. Genel olarak çok hoş, emeğine sağlık.

tasarlayanadam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
100 Yıllık Hollanda Teknolojisi..???!?!?!?! Müşterin bu işleri bilmeye bilir ama senin bilmen gerekiyor. Böyle font kullanılmaz. Bu fonta böyle kabartma falan hiççç uygulanmaz. Biraz daha sadelik, elinde fontun yoksa; www.dafont.com adresinden indir ordan kullan. Ama böyle fontlar kullanma!

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
100 Yıllık Hollanda Teknolojisi..???!?!?!?! Müşterin bu işleri bilmeye bilir ama senin bilmen gerekiyor. Böyle font kullanılmaz. Bu fonta böyle kabartma falan hiççç uygulanmaz. Biraz daha sadelik, elinde fontun yoksa; www.dafont.com adresinden indir ordan kullan. Ama böyle fontlar kullanma!

valla haklısın usta ama adama anlatamıyorsun ki ... ama bu yazıyı yarın ona okutacam...:))
yorumun için teşekkürler....

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bende Zemin Rengine Takıldım Açık Renk Daha hoş Olurdu Diye Düşünüyorum Kolay Gelsin

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
madeni yağ genelde altın sarısı olarak tasavvur edılıyor... altın sarısını da en guzel sıyahta gösterebiliriz.

ama bı yerde koserim arkadasıma hak verıyorum. bu siyah zemını koyu bi bordo uzerinde outher glow olmadan ve o sloganı helvetica narrow bold seklınde gormeyıde ısterdım

elıne saglık

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
madeni yağ genelde altın sarısı olarak tasavvur edılıyor... altın sarısını da en guzel sıyahta gösterebiliriz.

ama bı yerde koserim arkadasıma hak verıyorum. bu siyah zemını koyu bi bordo uzerinde outher glow olmadan ve o sloganı helvetica narrow bold seklınde gormeyıde ısterdım

elıne saglık

aslında koyu bordo renk çok güzel duruyor.. objeleri ön plana çıkartıyor.. yalnız firmanın kendi rengi siyah olduğu için bunu kullanmak zorundayız...

yorumun için teşekkürler..

TeoGraF

🌱Yeni Üye🌱
bence firma ismi verdiğin zemine katışmalı kombine bi iş olmalı ortaya attığın beyaz zemin biraz alaturka olmuş

vexlam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.studyoq.com
altta kutuları koymussun ama tatil günleri ve bayramları nereye yazacaksın hayret ediyorum sloganın yazı karekterını değiş .
sarı bidonların altını bıraz daha ıyı kes arkaya beyaz golgelendırmeyı basmıssın belli oluyo yalnıs gormedıysem genel olarak guzel çalışma ...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok güsel olmuş valla ellerine sağlık

vedfux

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben Yeni Üye oldum Buraya Gerçek ten olmuş takvimin lakin birazcık fazla vermişsin kutuların parlaklığını ....yinede eline sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
vala arkadaşım anlatamıyorsun doğru sölüyorsun nuh diyorlar peygamber demiyorlar ilada ila bu olacak bizim milletimiz işini biline bırakmazki ilaki burnunu sokacaklar parayı veriyorsak benim dediğim olacak mantığındalar neyse güzel çalışma arkadaşım emegine saglık diyorum ben..

umut2093

🌱Yeni Üye🌱
güzel ama alttaki sağ ve soldaki yerlere beyaz la özel günler yazılsa güzel olur