Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

takviyeli elgeçme poset calismasi

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
erkutbebevh4.jpg

degerli bir baski firmasi icin calismadaki firmaya yapilmis bir örnektir. tüm haklari calismayi yaptiran baski firmasinda saklidir. elestirileriniz deger katacaktir saygilar

Benzer konular Forum Tarih
yako Ambalaj Tasarımı 0 1K
yako Ambalaj Tasarımı 0 2K

Benzer konular

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
çocuk giyim için çok renksiz ve sade.
sadelik güzeldir fakat bu firma daha çok gülen yüz imajı ve renk görmek istiyor sanırım.
ellerine sağlık.

yako

🌟Usta Tasarımcı🌟
flexible baskı olacağı için klişe maliyetinden kaçıyorlar açıkçası :) ama bunu yönlendiren baskı firmasında hata tabiki de... yorumlarınız için ellerinize saglik

deli gönlüm

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım klişe masraflarından kaçtıkları için iki renkli çalışma yapmışsın ellerine sağlık ama bencede biraz daha hareket lazım bu poşete onun içinde vektörel fotoğraflar kullana bilirsin yeşil ve yeşilin tıramları ve krem tonlarıyla yada çizgiler kareler yani geometrik şekillerde bebek malzemeleri kullanaılabilir gibi gibi benim şuan aklıma gelenler bunlar çünkü 2 renle çok güzel tasarımlar yapıla biliyor geçen gün bende tek renk menü yaptım süper oldu bence söylediklerimi bi dene eminim daha iyi şeyler çıkarıcaksın

royalarma

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.royalarma.nl
merhabalar ben yeni bir reklam firmasi actim amsterdamda turkiyeden 30.000 adet kadar poset baskisi yaptirmam gerekiyor bana bu iste uygun fiyati olan bir firma ile araciligimi yapacak bir arkadas varsa memnun olurum bana royalarma@live.nl den ulasabilirsiniz

ANIL YÜNCÜ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dbrajans.com
emeğine sağlık arkadaşım güzel olmuş arkadaşların da dediği gibi renkler biraz canlı olsa süper olacak

CorelBook

🌱Yeni Üye🌱
flexibile baskı ne demek? flekso olabilirmi?