Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam gazete diziyordum ki... Sütun sorunu çıktı

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:worried: Herkese merhabalar. Bugün Corel Draw X3'te gazete dizerken metin kutusunu 4 sütuna bölecektim. ama sürekli hata veriyor. Bu sorunla karşılaşan var mı daha önce? Çözüm? Bilen arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Herkese kolay gelsin.

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
nerden nsl bölmekten bahsediyorsun açıklarsan yardımcı oluruzgörsel birşeyler sunarsan daha sağlıklı olur

bubnov

🏅Acemi Tasarımcı🏅
metin kutusunun üstünde resim falan yokken hatta boş bir alana alıp bölmeye çalıştım. ama olmuyor. İşyerindeki bilgisayarda verdi bu hatayı. evdekinde vermiyor :S

grafixel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.hattablolari.com
aynı hatayı zaman zaman benim bilgisayar da veriyor. sütunlara bölemiyorum, sütun aralıklarını ayarlayamıyorum falan... sebebini ben de bilmiyorum. ilk başlarda corel'i silip tekrar yüklüyordum ama işe yaramadı ben de bıraktım. şimdi ara sıra hata veriyo ama tekrar kendiliğinden düzeliyor. Yani kafasına göre hareket ediyo:) ben de anlamadım:(

McDark

🌱Yeni Üye🌱
bende sütunlara bölemiyorum.. sürekli 'Unexpected condition encountered. Please refer to the Technical Support Help' ('Beklenmedik durum karşılaştı. Lütfen Teknik Destek Yardım bakın') hatası veriyo... bu sorunu nasıl çözebilirim... Corel'i baştan yükledim tekrar aynı sorunu yaşadım.. Yardımlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..!

asikum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar bu sorun genelde gazete tasarımında ve bazı metinlerde olun bazı metinlerde ise olmaz bunun nedeni metinden kaylaklanır ve size tavsiyem metni word den alırken word ün içine dikkat etmenizdir bende bu hata baya bi oluyordu ama şu an hiç yok desem yeri hatta metin araları bazı yazılarda açık bazı yazılarda da baya sıkışıklık bile oluyor bu word programından kaynaklanıyor ayrıca word 2007 yi kullanmamanızı tavsiye ederim bu gibi konularda word2003 te izlemeniz gereken yol ise metni seçin kes aynı sayfaya kes yapıştır yapın ve metnin bitiş yerinde sağ altta ufak bi şekil çıkacak oraya sağ tıklayın ve sadece metni koru dediniz mi olay biter corelde de sorun yaratmaz inşallah yardımcı olabilmişimdir...