Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Otomatik Serigrafi hakknda bilgi arıyorum

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
Biz tam otomatik serigrafi makinası almayı düşünüyoruz. Ama malum fiyatları çok yüksek. Çin malı bi makina bulduk JİNBAO diye. Bu makina hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

hos_cocukss22

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşım piyasada son 5 sen içinde muazzam bi serigrafi makina üretimi patlaması yaşandı.Çok yazıp kafanı karıştırmak istemiyorum .Ama şu kadar söyliyimki çin malından uzak dur.Çünkü aldıktan sonra makine üstünede değişiklikler yapmak zorunda kalıyosun.Şimdi alacağın makinayı görmedim ama çin malı makinayla bir kaç sefer çalıştım.Ama benim çalıştıklarım makinelerin orjinal halleri değilde kendizmize göre hazırlattığımız haliydi.Yani anlatmak istediğim sen makinayı aldıktan sonra tekrar ek maliyet yapıyosun.Benim serigrafi makinesindeki seçimim American malı SATRUN marka makinalar.Gerçi amerikayada karşı siyasi olrak hiç ii bakmadım bu güne kadar ama.Yapacak bişey yok.Adamlar yapmışlar.Yardımcı olabileceğim başka konu varsa herzaman beklerim...

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
:D satrun ha. Bir inceleyeyim. Teşekkürler

prompo333

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bencede çin malından uzak dur neden profile resim koyamıyorum zannediyon ha bu arada photoshopta bana saç ekecek kimse varmı ? :)

alisalur

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşlar çin mallarının istinasız hepisi sorunlu çıkıyor. bizde çinin mjjet digital baskı makinasını kullanıyoruz. baskıları tam ölçülü yapmamıza rağnmen makina bazen büyük bazen küçük basıyor

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence çin yada batı otomatik serigraftan uazk durun derim çok sürümlü bi iş hacminiz olmalı yoksa makina yatar öle verdiğiniz parayla kalırsınız meydanda...