Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Zamanlı Grafiker (Corel-Photoshop) & Bilgi İşlem (İst.Avrupa)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

outatime

🏅Acemi Tasarımcı🏅
— Yaşadığımız şehir: İstanbul/K.çekmece'de İkamet ediyorum.

— Kullandığınız programları ve seviyeleri:

Web & Grafik Tasarımı
Corel Draw – İleri Seviye (7 Yıldır kullanıyorum profesyonelim diyebilirmiyim bilmiyorum ama kendime güveniyorum)
Photoshop – Orta Seviye
Freehand – Orta Seviye
Indesign – Az Seviye
Illustrator – Az Seviye
Dreamweaver – Orta Seviye
Flash – Az Seviye
Fireworks – Orta Seviye

— İş deneyimi ve içeriği:

Şu an özel bir şirkette Grafiker,Reklam Hizmetleri & Bilgi İşlem bölümünde çalışmaktayım.

Çalışmalarımdan birkaç örnek olarak;
Star Kablo San. Tic. Ltd. Şti. - (web tasarımı, katalog, ve çeşitli grafik tasarımları (logo, afiş, reklam, vb.)
Kalite Belgelendirme Merkezi - (web tasarımı, çeşitli grafik tasarımları (kurumsal kimlik)
İzmak Elektrik - (web tasarımı, katalog, ve çeşitli grafik tasarımları (kurumsal kimlik)

Bilgi İşlem
PC işletim sistemi Windows XP VISTA ve uygulama MS Office, Antivirus, IE vb.
yazılımların kurulum ve problem çözme süreçlerine destek vermek.
PC ve PC ekipman parkuruna kurulum, bakım, problem çözüm desteği vermek.
Sistem, Donanım ve Pc Bileşenleri Bakım Onarım, Server 2003 Active Directory TCP/IP, WAN, WLAN
gibi konularda Temel bilgim var.

— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:

Not: Tasarımlarımı kurumların web sitelerinde görebilirsiniz. Resimli Cv'mi ve Daha çeşitli tasarımlarımı,
kurumsal bilgilerinizi pm atarsanız herhangi bir iletişim programından yada mail yoluyla gönderebilirim.

— Kendiniz hakkında açıklama:

1987 Karabük doğumluyum 2004 Matbaa Meslek lisesi mezunuyum ayrıca 2006 - 2007 yılları arasında Bilge Adam Web&grafik kursunda eğitim aldım. Askerliğimi 2008 yılı ağustos ayında tamamladım. Tamamı grafiker konumunda olmasada 6 yıllık bir iş tecrübem var Tam zamanlı olarak ve vasıflarıma uygun, ileriye dönük kendimi geliştirebileceğim bir iş imkanı arıyorum. Matbaa ve ajans deneyimim var.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

mrgokhan21

🌱Yeni Üye🌱
Şişli'de bulunan şirketimizin 4 iştirakinden biri olan YGC Tasarım Hizmetleri bünyesine, vermiş olduğunuz ilandaki bilgilere sahip bir ekip arkadaşı aramaktayız.

0532 762 06 68 numaralı telefonumdan şahsıma ulaşarak P.tesi günü için bir görüşme saati belirleyebiliriz.

cebrail3

🌱Yeni Üye🌱
muhammedkrakaya@hotmail.com yerimiz yüzyılda tekstillle ugraşmaktayız (etiket dügme rivet ve model çizimlerinde) yardımcıya ihtiyacımız var. cv nizi acil atarsanız sevinirim

DOKUZ

🌱Yeni Üye🌱
Firma ismi: DOKUZ
Çalışma şartları: Tam zamanlı/ Stajyer / Serbest (Freelancer) çalışan.
Özellikleri: Grafik programlarında hakimiyet
İşin mahiyeti: Dinlemek gerek
İletişim bilgileriniz:tamer@dokuz.tv

anti-social

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İlanınız güncel ise Cihangirdeki web tasarımı ve ajans hizmetleri veren firmamız için lütfen y.aksoy@qayron.com adresine cvnizi ve örnek işlerinizi göndermenizi rica ediyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...