Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tam Zamanli Web Tasarimcisi - Türkiye Geneli

LastWisher

🌱Yeni Üye🌱
Tam Zamanli Web Tasarimcisi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba Arkadaslar,
Marmarisdeki ofisimizde calisacak bir grafikere ihtiyacimiz var.

Grafikerimizden ne istiyoruz :

Ofizimizde bizimle calissin...
Zevk ve konsept bilgisi olsun
Photoshop bilsin bizim face fotolarina rutus ceksin
Olmadi fireworks bilsin,
Web 2.0 konseptini benimsemis,
CSS DIV mantigini bilen, bunlara gore tasarim yapabilen birisi olsun.

Bunlarin disinda extra puan icin :
960 grid sistemi
html, div,css bilgisi

Biz grafikerimizden abuk subuk isler istemeyiz, surasini 1 px yukari alalim, sunu biraz koyultsak bunu biraz sola ceksek filan demeyiz, guzel calismayi tebrik eder geceriz. Musterimiz kendimiz oldugu icin, karpuzcuyu size verip "abi bizim grakiger cocuga anlatsana" demeyiz, kendi icimizde isi bilen insanlarla calisirsiniz, bunun iyi ve kotu yanlari vardir, kotu isi bize yediremezsiniz, ama iyi isin taktir goreceginden emin olabilirsiniz.
Islerimizin hepsi web tabanlidir, (bazen android app olabilir)

Ne veriyoruz (diger ilandan copy paste)

Yol + yemek + sigorta + maas
Maas ne kadar veriyoruz : adamina gore veriyoruz cok iyisinizdir cok iyi veririz az iyisinizdir az veririz, fiyatinizi kendiniz koyarsaniz biz olur, olmaz yada bu kadar olurmu deriz.

Bunun disinda sehir disindan katilacak yarismaci arkadaslara sahane kiyak : kalacak yerinizi de ben veriyorum, oyle eleman lojmani istif sira 10 kisi filan kalacak bir yer degil, full doseli,laminant parkeli, 127 plazmali, play stationli, klimali mini barli direk sehrin en guzel yerinde denize 100 mt mesafede canavar gibi bi mekan.
Bunun disinda firma olacak cok hareketli kipir kipir tipleriz, benim burada 10 kadar mekanim var, bar, restaurant, beach club vs... benim ofis elemanim her mekanimda %50 indirimle vip locasinda istedigi zaman takilabilir.
Cok calisiyoruz biz ya, bu kadar calisilirmi diyip ofisi kapatip denize gidebilme luxumuz var, sirket cok para kazandi mi ulan ne yapacaz bu kadar parayi diyip, herkese prim vermek gibi huylarimiz var.
Hafta sonlari akyakaya kacalim raki balik yapalim, barlar sokagina takilalim usta daraldik biz deme luxune sahibiz.
Aksam benim evin bahcesinde hep beraber aksam yemegi yemek gibi comunty feeling isler yapabiliyoruz.

Kisacasi biz kurumsal filan degiliz, kendimizi kasmiyoruz rahat genis insanlariz, ayni genislige sahip arkadaslar ariyoruz. Bana bi mail atin varsa cv nizi yollayin, yoksa yeni cv yazayim oyle yollarim diye dusunmeyin, sizin aradiginiz adam benim diye mail atin konusalim.

Onemli : Basvururken en guvendiniz min 3 max 10 tane isinizi referans olarak gonderirseniz super olur

Saygilar.

E-posta: info@atolyemavi.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.