Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tamamıyla photoshopta yapıp bitirdiğim bir exlibris çalışması

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Üniversitedeki Hocama yaptığım bir exlibris. içerisinde bulunan herşey photoshopta yapıldı. hiç yoksa 600 layer dan oluştuğunu söyleyebilirim:D

kitapexlibriscopyme9.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Güzel bir çalışma olmuş. Tebrik ederim. Gerçi illustrasyon ustalarımız daha ayrıntılı yorum da yazacaklardır.

beetlejuice

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.reklamturk.net
sanırım gökyüzü senin çizimin değil ama taşları çok merak ediyorum taşlar senin çizimin mi?

mine_20

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel bir çalışma tebrik ederim

gürcan1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güsel olmuş ellerinize sağlık o kdar layer da çalışmak da ustalık ister biras ama başarmıssınız.kolay gelsinnn

beetlejuice

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.reklamturk.net
gökyüzünde ve taşlarda brushes kullandım. hazır biryerden almadım. resimdeki hiç birşey hazır obje değil.

çok tebrikler o zaman ama gene de kızmazsan bana gre olmayan yerleri söyleyeceğim

kitapexlibriscopyme9ww1.jpg

gösterdiim yerlerdeki yosunlar ağacın şeklini almamış sanki yani gergin duruyormuş gibi olmuş yosun o kadar gerilirse kopar zaten :smile:

kitabın içinden çıkan ışık konusunda da, çok keskin olduğunu düşünüyorum yani biraz daha dağılmış halde olsa ve ışığın kitabın yazılarına vursa daha hoş olurdu bence

orda çizerek göstermeyi unutmuşum ama sol taraftaki altta duran dalın gerekli yerlerine gölgeler ekleyerek verdiin kıvrımı anlamdırabilirsin

yanlış anlama bunun için 1senemi versem daha iyisini yapamam ama eliştiri için koyuyoruz buraya sonuçta çalışmaları sadece güzel olmuş demek istemedim :smile: ellerina sağlık

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
rica ederim hata mutlaka vardır. ben sonuçta bu işte usta biri değilim. kendimi hala geliştirmekteyim. işallah daha az hatalı işlere imza atacağımız günde gelecek.:)

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok güzel çalışma olmuş ama o kadar sayfayla nasıl çalıştın çok zor ya

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
bence çok güzel çalışma olmuş ama o kadar sayfayla nasıl çalıştın çok zor ya

katman katman çalıştım. atıyorum zemin çimleri bir grup layer. taşlar 4 grup layer ağaç gövdesi 2 group layer. yani yaptıkça çoğalan layer ları gruplayarak çalıştım. yoksa karışırdı.

rüvü*

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
emeğine sağlık güzel çalışma

cristianosman

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok beğendim gerçekten uğraşılmış bir reSim emeğine saqLık

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
forumda çalışmalarını sıkı takip etmeye çalıştığım 3-4 kişiden birisiniz.Gerçekten çok hoş emeğiniza sağlık

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çalışmandaki perspektif-ışıklandırma-renkler-düşünce hepsi birbiriyle uymuş bizzat ben hiç birkusur göremedim:D çok güsel olmuş tebrik ederim emeğine sağlık.