Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tarihi evler için yaptığım afiş çalışması.

colorhand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afi10pt0.jpg

Benzer konular

aiDesign

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
500px.com
Tarihi evleri değil uzayda gezinen bir hayaletin afişini yapmışsın bence.. diğer çalışmanda da dediğim gibi; asıl reklamını yaptığın materyalleri ikinci planda bırakıyorsun. bu konuda yapılan profesyonel çalışmaları incelemeni tavsiye ederim.
iyi çalışmalar...

colorhand

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşım ordaki hayalet değil.edvard munch e ait çığlık tablosundaki teması.bu afiştede kaybolan tarihimize çığlığı ile tepki veren birini anlatmak istedim.bence sen biraz hemen bakıp anlayabileceğin çalışmalardan çok merak uyandıran çalışmalara yoğunlaşmalısın.teşekkürler.ayrıca bunlar ekonomik kaygısı olmayan sadece tepki için yapılan çalışmalardan .

byatalay

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bir zemin üzerine koyulmuş bir kaç fotoğraf afiş yapmak değildir arkadaşım kusura bakma.

sahincoban

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.refleksgazetesi.com
iki yorum yapılmış ikisine de katılıyorum...

bence anlatmak istediğini anlatamamışsın o yüzden ilk bakışta ne olduğu anlaşılmıyor.. hatta altına yorum eklemeseydin sonradan baktığımda da ne olduğunu anlamayacaktım..

edvard munch tarafından yapılan çağlık tablosu ile yok olan tarihi evlerimizin arasında kurmuş olduğun bağlantı yetersiz kalmış....

haydi diyelim ki çığlık ile bir şekilde bağlantı kurduk.. yıldızlarla nasıl bir bağlantı kurduğunu merak ettim... her tarihi binanın yıkılışında gökyüzünden bir yıldızın kaydığını mı hayal edeceğiz... saygılarımla...

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam bi kere dekupelerinde sorun var münçün çığlığı tamamda neden o uzayın derinliklerinde yani tarihi evlerle bir bağ kurmakta çok zorlandım.hatta kuramadım.cidden afişteki gibi benim kafamdada bir ton soru işareti var ama emek vermişsin kolay gelsin

xavalon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşım ordaki hayalet değil.edvard munch e ait çığlık tablosundaki teması.bu afiştede kaybolan tarihimize çığlığı ile tepki veren birini anlatmak istedim.bence sen biraz hemen bakıp anlayabileceğin çalışmalardan çok merak uyandıran çalışmalara yoğunlaşmalısın.teşekkürler.ayrıca bunlar ekonomik kaygısı olmayan sadece tepki için yapılan çalışmalardan .

Yaşadığın ülkede, kaç kişi Munch'ın çığlık tablosunu biliyor?
Hadi onu geçtik, leke değerleri ve alan kullanımı da yanlış
kurgulanmış. Ekonomik kaygı olmayabilir buda çalışmanın yanlış
kurgulanmasını gerektirmez. Vereceğin mesaj herkes tarafından
kolay anlaşılabilmesi gerekiyor.

beetlejuice

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.reklamturk.net
munch en sevdiğim ressamdır
ama bu afiş benim bile ilgimi çekmezdi

arkadaşlar haklı
ne kadar maddi beklentisi olmasa da afişi anlamak için 1metre yakınına yaklaşmamak lazım

uysal23

🏅Acemi Tasarımcı🏅
resimi göremiyorum ben arkadaş yenilermisin