Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tasarım boyutları

gençfenomen

🌱Yeni Üye🌱
17*24 boyutlarında ajanda tasarımı yapmak istiyorum. bu ajandanın iç sayfa tasarım boyutları ne olmalıdır. yardımlarınız için şimdiden teşekrler

Benzer konular

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
ajanda tasarımınızı iplik dikiş mi yoksa spiralli sert kapaklı mı düşünüyorsunuz?

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
bu ölçülerde çalışmanı öneririm. Kırmızı ile işaretlediğim alan içinde de tasarımını gerçekleştirirsin.
picture1od2.png

Saygılarımla

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
Bir şey daha iletmek isterim. Sert kapak olacağı için kapak tasarımını 17x24 hazırlarken taşırma payını 4 tarafından da 2'şer santim yapmayı ihmal etme.

Saygılarımla

Designx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler Eline Sağlık

myarkent

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar;
İyi günler benim sorunum şu ben 3.5m 2.0m Billboard afiş tasarlamaya çalışıyorum ama dosya boyutu 4 gb büyük olduğu için tiff olarak kaydedemiyorum.Photoshopta kendime arka plan hazırlayıp İllustratora aktarıp orada text yazıp şeklimi çizip tamamlamak amacım ama tiff olarak kaydetmediğinden illustratora aktaramıyorum yardımcı olurdsanız sevinirim.En:350 CM Yükseklik:200 cm Dpi 300 CMYK olarak kaydetmeye çalışıyorum.

J.Maharaja

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.maharaja34.deviantart.com
Arkadaşlar;
İyi günler benim sorunum şu ben 3.5m 2.0m Billboard afiş tasarlamaya çalışıyorum ama dosya boyutu 4 gb büyük olduğu için tiff olarak kaydedemiyorum.Photoshopta kendime arka plan hazırlayıp İllustratora aktarıp orada text yazıp şeklimi çizip tamamlamak amacım ama tiff olarak kaydetmediğinden illustratora aktaramıyorum yardımcı olurdsanız sevinirim.En:350 CM Yükseklik:200 cm Dpi 300 CMYK olarak kaydetmeye çalışıyorum.

Matbaa ile konuşup 150dpi ve küçük boyutta çalışın, onlar basarken büyütüp öyle basarlar. Detayları matbaa bilir ona danışabilirsiniz.