Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarımcı grafiker (part time)ve uygulamacı grafiker! aranmaktadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elfinsu

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ilanınızla ılgılenıorum
yerınız emırgandaymıs sanırım ben de orda oturuyorum
freehand,photoshop ve Quark kullanıyorum,3 senedır grafıkerlık yapıyorum
bana bır mail adresi verirseniz cv mi gonderebılırım veya tlf numarası verırsenız sıze ulasmak ısterim
iyi çalısmalar

BERİVAN1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhabalar;
Çukurova üniversitesi Resim Öğretmenliği Heykel anasanat alanı Grafik yandal mezunuyum....En son Ankarada etiket tasarımları üzerine çalıştım ve şu an istanbulda fulya da ikamet ediyorum.kendimi grafik tasarımda geliştirmek ve daha fazla bilgiye sahip olmak istemekteyim.
görüşebilirsek çok sevinirim....

iyi çalışmalar
Saygılarımla
Berivan Seydan

Grafikmany

🌱Yeni Üye🌱
ÖZGEÇMİŞ
Doğum Tarihi: 1966
Oturduğu İl: İstanbul
Oturduğu Semt: Harbiye/ŞİŞLİ
Tel: ***************************************
Mesleği: Grafiker/Metin Yazarı/ Fotoğraf Görsel Yönetmeni
Öğrenim Durumu: Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü (terk)
Kullandığı Grafik programları: Photoshop-Freehand (ileri düzeyde)

İş deneyimim:
15 yıldır ajans deneyimimle reklam ve tanıtım sektöründe, grafiker ve sanat yönetmeni olarak hizmet vermekteyim. Deneyimlerim sonucu verilen işler, fikir aşamasından uygulanmasına kadar olan tüm süreçlerini, titizlikle yerine getirerek müşteri memnuniyetine sunulur.

Editörlük, metin yazarlığı ve fotoğraf yönetim desteğimle, işlerin planlamasına katkıda bulunarak daha fazla insan kaynaklarına gerek duymadan çalıştığım şirkete bir çok bakımdan avantaj sağlarım.

Sektör farkı gözetmeden hızlı müşteri analizi yaparak zaman kaybını önleyeyip, doğru işlerin çıkarılmasına yardımcı olurum.

Çok yönlü ve çözümcü özelliklerimle, müşteri taleplerinin aynı çatı altında tasarlanmasına neden olurum.

Ofset, dijital, tipograf, serigraf gibi baskı ve yayın teknikleri ve renk bilgisi konusunda uzman olarak güvenebilirsiniz.

Birlikte çalışmak umuduyla…

Saygılarımla.

Emineyilmaz

🌱Yeni Üye🌱
İlanınızla ilgileniyorum
5 senedir tasarımcı olarak çalışıyorum. Çeşitli dergi ve gazetelerde çalıştım
Quarkxpress, Freehand, Photshop biliyorum

destnyy

🌱Yeni Üye🌱
kurumsal kimlik konusunda deneyimim var şuan 3. sınıf grafik öğrencisiyim ajans tecrübemde mevcuttur ilgilenirseniz part time olarak işinize talibim avrupa yakasında ikamet etmekteyim

eagleos

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba bilge adam grafik&web tasarım öğrencisiyim.photoshop,indesign ve illustrator de profesyonelim...web eğitimim devam etmekte sizinle part-time yada full time çalışmak isterim...pm olarak dönerseniz sevinirim iyi günler

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Konu güncelleğini yitirdiği için.
Tarafımdan kapatılmıştır.
Eğer konuyu açan hala iş veren ise lütfen özel mesaj yoluyla bana ulaşsın konuyu açtırmak için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...