Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tatil sitesi için yaptığım loading...

Benzer konular

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
tatil temalı bir introda neden kardan adam ön planda?

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
çünkü kayak otellerimiz önplanda dolayısıyla ısrarla kardanadam istediler.yani sen dün bu yüzden bana kardanadam aradın:)yardımın için teşekkürler...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tekrar teşekkür ederim arkadaşım ama benim yorumlarınıza ihtiyacım var olumlu yada olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle hoş bir animasyon olmuş, elinize sağlık... kar tanelerini şeffaf veya biraz daha estetik yapsaydınız daha da hoş gözükürdü bence...Onun dışında kar bir süre sonra duruyor ve yeniden başlıyor animasyona sonsuz döngü yapsaydınız veya animasyon süresini uzatsaydınız duraksama dikkat çekip görüntüyü bozmazdı bence..."ARANIYOR" yazısını ortalamanızı ve fontunu değiştirmenizi(belirgin birşeyler) öneririm....Üzerinde biraz daha çalışmalısınız....Genel olarak Yapmış oldugunuz yükleniyor animasyonu(Loading) ufak tefek hatalar hariç çok güzel olmuş emeğinize sağlık.

İyi çalışmalar.

Kolay gelsin.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumların için çok teşekkür ederim blue benım için çok faydalı olucak...dikkate alıcam:)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
yorumların için çok teşekkür ederim blue benım için çok faydalı olucak...dikkate alıcam:)

Rica ederim, birde kardanadamın bulundugu alana küçük bir "kayak yapan insan animasyonu" eklerseniz bence daha da hoş ve anlamlı olur...söyledigim gibi ayrıntılara biraz daha dikkat ederseniz daha iyi şeyler çıkabilir.

Tekrar emeğinize sağlık.

Kolay gelsin.
(Blueden)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet blue iyi fikir sağol:wink:

aliguven1

🌱Yeni Üye🌱
hoş bir animasyon olmuş. Blueden Arkadaşıma aynen katılmakla beraber "aranıyor" yazısının "yükleniyor" olması gerekmiyor muydu?

Emeğine sağlık. Kolay gelsin.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
otel aranırken çıkıcağı için "aranıyor" istediler.yorumun için teşekkürler

fairtail79

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
taylanozgurcaliskan.wordpress.com
merhaba, gördüğüm kadarıyla yan kısımlar boş kalmış yani çerçevenin yarısı kullanılmış sadece, bu işlerden anlamam ama, eğer konu animasyon ise her cm de bir hoşluk aranabilir, mesela tek gözünü kırpan bir kardanadam 10 ar saniyelik periyodlarla yada blueden in dediği gibi kayak yapan birisi farklı yapıda kar taneleri de yağabilir, sizin yaptığınız kar taneleride hoş olmuş ama bir kaç çeşit kartaneside yağsa göze çok daha hoş gelecektir bence...

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
bende beğendim çalışmanızı ancak bu "anında tatil" nasıl oluyor onu anlayamadım ;) elinize sağlık bizlerle paylaştığınız için teşekkürler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim...
"tıkır tıkır tatil anında tatil" oluyor:wink:

yorumun için teşekkürler fairtail79:)

sevimsli

🌟Usta Tasarımcı🌟
Damla ben tasarım hakkında pek bir yorum yürütmeyeceğim çünkü diğer arkadaşlar sana çok güzel fikirler önermişler ama bu introyu yada loadingi acaba çerçeve içine koymadan tüm ekran görüntüsü şeklinde yapsaydın nasıl olurdu diye düşünmekteyim.Tüm ekranı kaplayarak kaar yağışlarınıda biraz şeffaflaştırarak daha göz alıcı olmazmıydı.

Ellerine sağlık

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
bence loading 0 dan %100 olana kadar kardan adam yavaş yacaş yapılsaydı daha iyi olurdu ilk başta alt kısımda karlar sonra üst kısımlar oluşsun gibi bir fikir :kkolay gelsin

posthumous fame

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş olmuş tebrikler, yalnız benim gözüm kar tanelerine cok takıldı :) uzun süre bakamadım çok etkileyici olmuş, biraz dana şeffaf mı olmalıydı yada daha ufak mı bilemedim ^^

tebrikler

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Damla ben tasarım hakkında pek bir yorum yürütmeyeceğim çünkü diğer arkadaşlar sana çok güzel fikirler önermişler ama bu introyu yada loadingi acaba çerçeve içine koymadan tüm ekran görüntüsü şeklinde yapsaydın nasıl olurdu diye düşünmekteyim.Tüm ekranı kaplayarak kaar yağışlarınıda biraz şeffaflaştırarak daha göz alıcı olmazmıydı.

Ellerine sağlık
bana verilen boyutlar bu şekiilde olduğu için dışına çıkamadım:(ama kartanelerinde herkes hemfikir olduğu için mudehale edicem:)teşekkürler..

bence loading 0 dan %100 olana kadar kardan adam yavaş yacaş yapılsaydı daha iyi olurdu ilk başta alt kısımda karlar sonra üst kısımlar oluşsun gibi bir fikir :kkolay gelsin
değişik bir fikir sunmuşsun arkadaşım teşekkürler...

çok hoş olmuş tebrikler, yalnız benim gözüm kar tanelerine cok takıldı :) uzun süre bakamadım çok etkileyici olmuş, biraz dana şeffaf mı olmalıydı yada daha ufak mı bilemedim ^^

tebrikler
teşekkürler...

bencede cok güzel olmuş;
teşekkürler...

Eline sağlık canm, ainen qzl olmuş.. ;)
ilgine teşekkürederim teocum:)