Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tecrübeli BAY-BAYAN Grafik-Tasarım Ekip Arkadaşı Arıyoruz - İstanbul

graphicsdesigner

🌱Yeni Üye🌱
Tecrübeli BAY-BAYAN Grafik-Tasarım Ekip Arkadaşı Arıyoruz

Şehir: İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Zeytinburnu, Bakırköy, Yenibosna, Güneşli, Başakşehir, İkitelli, bölgelerinde ikamet eden.

Program/Seviye: -Corel Draw (Perspektif verebilecek kadar çok iyi bilmeli)
-Photoshop (İyi Derecede Bilmeli)
-Adobe illustratör (Bilgisi Olması Avantaj)
-3D Max (Bilgisi Olması Avantaj)
-Solid Works (Bilgisi Olması Avantaj)
-Ofis programlarına hakim

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Erkek adaylarda askerlik yapmış olması gerekmektedir.

İşle ilgili açıklama: Şirket / İş Tanımı

Reklam panoları, ürün tanıtım standları ve dijital baskı üreten, sektörde 30 yıldır hizmet veren firmamız için takım arkadaşları arıyoruz.

Aranan Nitelikler

-Tercihen üniversitelerin Grafik-Tasarım bölümünden mezun,

-Tasarım yeteneği gelişmiş, yaratıcı ve hayal gücü yüksek,

-İkna kabiliyeti gelişmiş,

-Zamanı efektif kullanabilen, yeniliklere açık ve devamlı kendisini geliştirebilen,

-Yoğun iş temposunda çalışabilecek ve ekip çalışmasına uyumlu.

-İstanbul Avrupa yakasında, tercihen Zeytinburnu, Bakırköy, Yenibosna, Güneşli, Başakşehir, İkitelli, bölgelerinde ikamet eden.

Başvuru yapmak isteyenler aşağıdaki mail adresine kısa bir özgeçmiş ve iletişim bilgileri ile başvuru yapabilirler.
Başvurular 3 iş günü içerisinde değerlendirilerek, kabul gören kişiler ön görüşme için çağırılacaklardır.

E-posta: ilanicin@outlook.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

xterranova

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba;
İlanı okudum.. Sanki benden bahsediyorsunuz :)
Çok ciddi iş kariyerim vardır. Özellikle Outdoor, indoor ve matbaa sektöründe ismim vardır. Sadece konuya vakıf olmaktan başka üretici onlarca firma da saygınlığım vardır.
Yaşıma göre faal, esprili ve tutarlı biriyim.
Negatif yönlerim ise;
1. Sigara içiyorum.
2. PC kullanıyorum (Mac kullanılacaksa)

Daha geniş bilgi ve referanslarım hakkında bilgi için ikili görüşme yaptığımızda belirtirim.

Saygılarımla

yavuz@ulker.biz

graphicsdesigner

🌱Yeni Üye🌱
Günaydın,
Diğer kariyer portalları da olmak üzere, görüşmelerimiz sonucunda, gerekli personel istihdamı yapılmıştır.
İhtiyacımıza karşılık verecek personeli Grafikerler.net aracılığıyla bulduğumuzu sizlere bildirmek isterim.
Grafikerler.net yöneticilerine teşekkürü borç bilip, çalışmalarında başarılar dilerim.